Jump to content
Българският форум за музиканти

Класически произведения


Recommended Posts

Здравейте! Искам да Ви помоля да ми дадете линкове за табулатури на класически песни (Бах, Вивалди, Мозарт и други) за акустична китара.. Благодаря предварително! :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз нямам но сега като се замисля ти трябва само да имаш Guitar Pro, след което по интернет да си намериш дузина мелодийки в *.mid формат (даже мисля че ги имаше такива и в стария win 98 вградени). абе класически произведения в *.mid се намират (http://www.piano-midi.de/). и след това ги импортваш в Guitar Pro, сменяш инструментите с китари и готово.

 

По принцип такива произведения трябва да се преработят и напишат за китара, защото иначе не са. А какво по-хубаво от това да си ги напишеш сам, нали ще имаш основата :guitar: :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелеее, човек, уникален е тоя сайт! Жесток е, поклон доземи, че го сподели с нас :godbless: Колко произведения си припомних, не съм ги свирил от 5-6 години, ти направо ми върна детството :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей това с нотите е вече пълна мания. Кой каквото ще да ми говори, ама не можеш да научиш класическо произведение от таблатури толкова добре, колкото по ноти. Всъщност е най-добре с учител :godbless: ама и по ноти е харабия.

 

P.S. Що не боднат тая тема, доста ценни линкове цъфнаха?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Здравейте! Искам да Ви помоля да ми дадете линкове за табулатури на класически песни (Бах, Вивалди, Мозарт и други) за акустична китара.. Благодаря предварително! :godbless::D

Не се казват кл. песни а пиеси или парчета ако щеш, но не песни.

И не са за акустична китара а за класическа. разликата е от тук до луната

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за корекцията. Или може би трябваше да кажа "благодаря". Все пак има разлика.. :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.