Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпросче


Recommended Posts

  • Отговори 40
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

трее да има груув

така обясняват в НБУ

трее да има груув

свириме латино глупости, но Портной некакси не ни кефи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Хубаво правите в НБУ B)

 

Иначе груув е когато аз и Портной свирим едно и също ,а някакси при него се получава по-добре... :P:P:P

Редактирано от darmonko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Портной не ни кефи щото е медийна звезда, а бандата му свири музика хибрид (почти копи-пейст) от тази на 10-ина велики банда. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Портной не ни кефи щото е медийна звезда, а бандата му свири музика хибрид (почти копи-пейст) от тази на 10-ина велики банда. B)

И защото сме от НБУ,т.е. - "трее да има груув" :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината като си помисля за груув се сещам не за Mike Portnoy, а за Dave Garibaldi или Carter Beauford примерно...както казах хубаво правите в НБУ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що бе и Портной си свири грууви....поне според мен....груува за мен е ...когато едно нещо е изсвирено добре и си диша и се движи B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм китарист и може би не съм разбирач но си мисля че няма нищо лошо в това да се свири латино ,джаз ,пънк или каквато и да било друга тресня защото изграждащия се музикант в своето развитие минава през различните стилове в музиката и евентуално се спира на някой от тях дори има такива които успяват да прескочат стадия на слушането ,свиренето и композирането на музика изцяло състояща се от технически упражнения (dream theater , planet x) и да започнат да слушат и свирят просто музика която не е натоварена с глупави предразсъдаци. По принцип не пиша толкова много и не мразя прогресив рока.И накрая искам да забода един съвет на SPAZ -вместо да мислиш как да изопачаваш всяка дума използвай свободното си време за свирене.ПИЙС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
:PB):P:P:P:P:P хубаво мнение. Въпреки че нямам нищо против техничарските музики...има хора, които свирят много технически натоварено и други, които не...и от двата типа има добри и не добри Редактирано от tupoto kopele
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм китарист и може би не съм разбирач но си мисля че няма нищо лошо в това да се свири латино ,джаз ,пънк или каквато и да било друга тресня защото изграждащия се музикант в своето развитие минава през различните стилове в музиката и евентуално се спира на някой от тях дори има такива които успяват да прескочат стадия на слушането ,свиренето и композирането на музика изцяло състояща се от технически упражнения (dream theater , planet x) и да започнат да слушат и свирят просто музика която не е натоварена с глупави предразсъдаци. По принцип не пиша толкова много и не мразя прогресив рока.И накрая искам да забода един съвет на SPAZ -вместо да мислиш как да изопачаваш всяка дума използвай свободното си време за свирене.ПИЙС

стани духовен лидер на малцинство, а?

Свиря колкото мога. Работа има ного, но не се оплаквам.

Исках да кажа друго, но както и да е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми не мое да свириш Тумбалайка и да ми обясняваш, че Портной ти бил елементарен.

 

Съжалявам, но не съм съгласен. Другия пич в НБО ми обяснява как трее да има груув, как е учил 0609823760982376 месеца в бъркли и как за кво са тука шеснайсетинка като мое осминка и така... за какво трее таа сложнотия?

 

и така с кучето онжижичек ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.