Jump to content
Българският форум за музиканти

Напълно начинаещ


aroticoz

Recommended Posts

Здравейте,

Hаскоро проявих интерес към това да се науча да свиря на китара. Досега не съм имал никакъв опит и смея да кажа че не рабирам абсолютно нищо от китари. Разгледах форума и прочетох почти всичко, но ще съм много благодарен ако някой може да ме упъти от къде точно да започна. Още нямам китара но ще се здобия с куха другата седмица. Не знам частите на китарата, не знам как да я настроя, не знам нищо. Разбирам че ще съм много труден случай в началото, но просто не знам от къде да започна :)

Благодаря предварително за всички отговори.

 

 

EDIT: Забравих да спомена, че нямам финансова възможност за очител, за това тази вероятност отпада.

Редактирано от aroticoz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, верно си тежък случай :)

Основно с четене из форума ще научиш много неща,повечето един вид.

Можеш да хвърлиш и един поглед в Класната стая,тема която се създаде за поребители като теб.Използвай търсачката и ще намериш темите които те вълнуват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново, бих искал само да попитам за мнение за тази ел. китара. Далеч съм от това да я взема, но като разглеждам и ми иглежда най-изгодна.

Питам защото както пише в предишният пост не разбирам почти нищо, ама ще компенсирам с желание да науча.

 

Снимка:

22688.jpg

 

Информация която имам за нея:

Sqiuer Strat

Тремоло, Три единични адаптора, Гаранция: 6 месеца

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи не бързай да си взимаш китара.Скуаър са хубав избор ,но трябва да се пробва.Отиди в магазина и виж дали ти е удобна.Също виж какво предлага конкуренцията .Разходи се из муз.магазини и виж кое най-много ще ти хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета, аз няма да взема ел. китапра близките 3 месеца и засега само проучвам. А също така ако може някой да ми каже муз. магазини в Пловдив защото аз не знам, ще търся ел. китара и по възможност под 250 лева.

 

П.С.: Да известно ми е че трудно ще намеря нещо хубаво за тези пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново, бих искал само да попитам за мнение за тази ел. китара. Далеч съм от това да я взема, но като разглеждам и ми иглежда най-изгодна.

Питам защото както пише в предишният пост не разбирам почти нищо, ама ще компенсирам с желание да науча.

 

Снимка:

22688.jpg

 

Информация която имам за нея:

Sqiuer Strat

Тремоло, Три единични адаптора, Гаранция: 6 месеца

абе и аз се бях хванал за тая ама избрах Showmastera пак от технополис понеже има 1 двоен адаптор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На всичките ти въпроси до тук има отговори в търсачката! :wall:

Ползвай я!

Измежду важните теми отгоре на тези има тема специално за начинаещи! Виж и там!

Затваря се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.