Jump to content
Българският форум за музиканти

Едно парче


Recommended Posts

Това парче го бях пратил преди време, но сега записахме вокали. Не е в завършена форма, но моля споделете вашето мнение основно за вокалите.

http://emchodt.data.bg/Music/Emchodt,%20Ni...20Go%20Away.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инструментала е страшен!Много е готин - като го чуеш и те грабва(поне мен) :)

Вокала.....ами не знам може би защото аз слушам по-тежка музика и лично аз предпочитам по тежки вокали(не говоря обезателно да се дере така че нищо да не му се разбира де :dance: )!Просто като го чух тоя пич как пее и се сещам за Майкъл Джексън :dance:

Нищо против Джако, човека си пее, но за тая песен аз мисля, че ти е нужен силен вокал, който да придаде малко повече чувстово на песента и да използва готиния музикален "background" :dance:

Иначе евала за идеята много добре звучи :)

Успех :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Музиката е на шес от всекъде :rolleyes:

вокала е..интересен :D не ми сля че проблема е в тембъра,може би в техниката на пеене.Малко естрадно ми идва на мен поне.Но пък е интересно.Може би с бек вокали от другия полюс ще се заформи абсолютно.НО пък ако се сложат..може би би трябвало да се промени малко аранжимента,да се сложат по вече дистове на места и прочие... с две думи може и да не пасне на песента така както е.

но кефи,направена е готино и звучи приятно.

:blink:

п.с. сега киризих че е с НИкифена и Жорето :) добре си забивате.Усспехи нататък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

А така момци.Много шокаритетно парче.С добри чувства мога да споделя ,че ми напомня за една любима група-AGHORA http://www.myspace.com/aghora ,но там пее жена която наподобява по глас Нона Йотова и ми требваше доста време да превъзмогна този факт.Трескайте здраво и не се притеснявайте да усложните още музичката. :rolleyes::blink::)

Редактирано от yakiya
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аха, суперско, майсторско. По мое мнение, обаче, трябва да попрегледате в ниските да не става такова струпване, че ше ми изкара некой зъб

 

къде 200-250 като се включва китара на 15 секунда, а и по-натам, бих я резнал с една милимунда

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер е станало...само ми се струва че е пял малко тихичко......иначе тоз певец ми е познат от някъде ама не се сещам от къде :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за рецензиите!! :) И аз мисля, че малко тихичко е пял и според мен от там идва Джаковския тембър на гласа!! Може би ще го запишем наново и ще го пусна пак!! :beer::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брао!Вълка кожата си мени,но нрава-не!Гот е парчето!Тоя пич пее!Като се поосвободя ше му позапиша едни клавири!Обещавам :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Ебаси работата... невероятно парче! Не знам кой го е мислил, обаче направо ме удари право в десятката.

Моля ви се не променяйте вокала, изключително чувствен и оригинален! Няма нищо общо с Джако или естрадни стилове на пеене.

Контрастът между тежките китарки и нежното пеене е уникално готин!

Такова пеене от мъж рядко се чува! Много се изкефих на цялата композиция.

 

Продължавайте да творите, напипали сте златна жилка. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, от къде намерихте тея златни архиви?? :greenball:

 

Мерси за добрите думи отново след няколко години.

За съжаление този вокал се изнесе отдавна в Англия и наскоро се събрахме да творим с друг.

Надявам се ще има друга песен скоро време! :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.