Jump to content
Българският форум за музиканти

Редно си е,


Recommended Posts

име Иван

възраст 26

образование колеж,специалист-масажист

живее в село Поленица- Пирин планина

обича да рисува на ум ,съчетания между реалното и умозримото,като същевременно записва процеса на рисуване и го облича с мелодия.

обича и всички, които се стараят и умеят да обичат..изобщо

обича още лимонада(от старата,дето вече я няма)

не обича себе си,когато е "празен"

но пък тогава "празнотатата" го обича

оставил едно авторско парче,в раздел Авторска музика

възнамеряващ още да остави

прочел самопредставянето на всички самопредставили се и решил,да го направи и той

това е..останалото е клишета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Останалото е въпрос на Любов...

"останалото" е пространственно понятие а любовта субективно,но все пак ,ако ти говориш за любовта обективно,то тогава не правиш нищо по различно от това което правят всички религии-зарибяваш,ето и защо "останалото" е клишета а не любов !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Останалото" е въпрос на любов, защото всичко е любов.И това, което си написал, и "останалото".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Останалото" е въпрос на любов, защото всичко е любов.И това, което си написал, и "останалото".

...явно ти харесва Всичко да е любов,кажи ми кое е това Всичко или за по кратко ти част ли си от всичкото???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...явно ти харесва Всичко да е любов,кажи ми кое е това Всичко или за по кратко ти част ли си от всичкото???

 

Assoass ми е писал в предсавянето нещо по тоя въпрос.И да - част съм,всеки Е.

 

А по-голяма любов от музиката и изкуствата въобще - здраве му кажи!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да - част съм,всеки Е.

Точно така,кажи ми сега Всичкото част ли е от Нас? Има и още малко да попитам,просто трябва да се изясним...да поясня ,че ти ме допълни в моето представяне...иначе казано сега се аргументирай.

И така...Ние сме част от всичкото,а то част ло е от нас?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Glacierise - ти пък къде се буташ?!? :) Влюбчивец такъв!!! ;)

 

Иване - от химична,физична,биологична или философска гледна точка да ти отговоря?Или от друга някаква(всичките ги умеем ;) ) ?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Glacierise - ти пък къде се буташ?!? :) Влюбчивец такъв!!! ;)

 

Иване - от химична,физична,биологична или философска гледна точка да ти отговоря?Или от друга някаква(всичките ги умеем ;) ) ?!?

 

Един обикновен(преди всичко човек) след това мъдър и достоен(забележи),преди един милион трилион години(това е цитат на Бредбъри),е казал Cogiti ergo sym !

Ти Пепеляшке сега ми кажи,твоя отговор на моя въпрос ,от която искаш си избери научна позиция от тая го кажи,защото аз мисля че дали ще бъде биологична, филосовска или прочие това няма никакво значение -стига добре да е АРГУМЕНТИРАНА позициятат ти!!! И моля те занапред недей да ми допълваш самопредставата ми за света...той за ВСЕКИ е РАЗЛИЧЕН,И с това и ти се съгласи НАЛИ...ето ги думите..все твои и малко даже не твои -

Всичко е любов? ..ти казваш ДА

Ние сме част от всичкото ...ти казваш ДА

И аз Питам другите ни части,чаркове,омрази,Те част от какво са???

Само не ми казвай че и те са любов,а това че могат да бъдат е въпрос на СУБЕКТИВИЗЪМ..което в началото Ти го написах.

Та като модерирш мнения,може ли и аз малко да помодерирам твоето ?

И бъди милостива,отдава ти се;)

Иван -вече представил се !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.