Jump to content
Българският форум за музиканти

Учител


PRIMO

Recommended Posts

Преди 2 години ходих за 3-4 месеца при един учител, тогава още свирех на акустична. Според мен на много ме научи тоя човек но се стигна до един момент в който много се заби в класиката а мен това не ме влече и се отказах. По-късно си купих електричка и оттогава си свиря в нас за собствен кеф.

 

Та,идеята ми е, има ли смисъл да си търся учител за електрическата, дали ще ме научи на нещо повече от това което вкъщи си се мъча сам(сола гами и т.н.)?

 

Освен да ме наблъска с много теория за какво може да ми е полезен един учител?

 

Вие ходили ли сте или сте самоуки ? :)

 

п.с. Свиря метъл :) :guitar: :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок - а за учител да питам в някой музикален магазин или как се намира?

 

И друго - като отида при него какво да му кажа "Искам да свиря метъл" и той ще знае какво да ми показва или ? :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има смисъл ест

ще те учи на теория, упражнения и т.н. и най-важното е, че ще ти даде основата, за да почнеш сам да се учиш и изграждаш собствен стил на свирене :headbang:

а аз за пари не мога да ти кажа мнгоо. не те знам от кой град си щот аз примерно като съм от Велико Търново и давам малко (2 лева на час) а във София са къде къде повече мисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5-10-15лв

зависи от учителя

и определено има смисъл, не само за теорията ами и за техниката. Сам колкото и се стараеш да изградиш правилна техника все някъде ще стъпиш на криво, за това трябва чат пат да ходиш при учител да ти показва грешките, как да ги оправиш,да ти разяснява каквото не ти е ясно и да ти показва нови тактики :headbang:

Само внимавай да не се забиеш при някой самозванец, който да те занимава с глупости, бъди внимателен при избора....ползвай търачката - преди имаше някаква тема за учители....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пак не ползвах търсачката и сега ще я заключат сигурно темичката... :headbang:

 

до 10тина лева бих дал..

 

час е 60 мин,нали ? (не 40)

 

кофти че като цяло не съм много социален и нямам никаква идея как се намират учители и т.н. аз и група искам да си намеря ама нямам приятели които да свирят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много зависи от учителя

аз съм минал по твоя път :headbang:

ходих около месец и половина на уроци

даскала беше много добър ама на класическа

за другото не ми помогна

и като се почна да се свири Тръгнал кос гол и бос :headbang:

и се отказах, после си купувах школи от Юбиса Бизнес :headbang:

Сега Интернет ти дава неограничена свобода на търсене на всякакви материали за свирене

Но първо трябва да си наясно какво искаш да постигнеш

Вярно е че сам можеш и "накриво да стъпиш" както се изрази един колега малко по-горе ама какво от това

Аз така или иначе не си вадя хляба със свирене :)

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, темата ще се заключи.

Имаме си раздел "Ноти, уроци и други" в който бая е изписано за учители.

Погледни там - влез в раздела, пак пробвай с търсачката, пиши ЛСта, звъни на телефони и т.н. Смятам, че ще имаш добър резултат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.