Jump to content
Българският форум за музиканти

Ремонт на Behringer V-TONE GMX1200H


Recommended Posts

Здравейте, имам въпросния усилвател, който от известно време се държи странно. Странността се изразява в шумове и микрофонии, както и в занижено качество и сила на звука. Знам, че не е гръмнал никой от транзисторите (те са 2) защото това се получава само при китарния вход (има още 2 на задния панел).

 

Така стигнахме и до целта на темата, нямам нито нужните измервателни уреди нито достатъчно познания, че да го отремонтирам качествено и в дългосрочен план здраво. Знам че тук има достатъчно добри специалисти затова търся някой, който да се заеме с ремонта. Разполагам със схема на усилвателя, която мога да предоставя на PDF файл. За цената на извършената услуга бих предпочел да се договорим на ЛС и то най-добре след оглед на усилвателя.

 

 

ПС: При желание в процеса на работа ремонта може да бъде отразен в темата със снимков материал и коментари.

 

Поздрави Стефан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усилвателя беше продаден и сега пътува за Шумен. Следователно темата става ненужна и може да бъде изтрита.

Редактирано от Belgarad
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.