Jump to content
Българският форум за музиканти

Писане на Барабани и звук


Recommended Posts

Много гот звучат,особено барабанчето!!! :no: ...а баса писан ли е или си го свирил,защото и той мачка яко! :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми на мен ми харесват, само дето има няколко соло барабанчета дето все едно барабаниста ги удря на криво и звучи като грешка. :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми на мен ми харесват, само дето има няколко соло барабанчета дето все едно барабаниста ги удря на криво и звучи като грешка. :no:

ринговете или грешни времена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

не в динамиката на барабанчето е, някакси има едни по остри барабанчета дето в някой от преходите на мен не ми звучат неправилно. :no: иначе саундфонда е мноо як!!!

Редактирано от EmchoDT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми звучат точно там много истински защото все едно се удря барабанчето с рамка,а това е супер як пиниз!!! :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ам да динамиката точно са тези рингове:no:

Не са баш като реал ама без тях е още по нереал:(

ако бях дръмер поне щях да знам къде да ги слож :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е да де ма аз казвам, че само на някои не им е у ред динамиката!! тоест мястото на удрянето. поне така ми се чува :no: но всеки си има различно виждане :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

римшотовете дразнят, не са на точни места и наистина звучат по-скоро като грешка,по-добре ги махни,иначе го докарваш ма мотли крю звук:pray::bravo: :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

римшотовете дразнят, не са на точни места и наистина звучат по-скоро като грешка,по-добре ги махни,иначе го докарваш ма мотли крю звук:pray::bravo: :bravo:

:bravo::bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
римшотовете дразнят, не са на точни места и наистина звучат по-скоро като грешка,по-добре ги махни,иначе го докарваш ма мотли крю звук:pray::bravo: :bravo:

хаха е че не е лошо да е Мотли а Катско:bravo:Томи Лийй рулзззззз

евала пич , точно приблизителен саунд до това което харесвам, и трябва да призная че ако не беше казал че барааните са писани, сигурен съм че никой няма да се усъмни)

Редактирано от enuffZnuff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
ако не беше казал че барааните са писани, сигурен съм че никой няма да се усъмни)

:bravo:

Добри семпли ,но доста неумело написани :pray:

Дано не прозвучи като заяждане от моя страна :bravo:

Ама на Правилния Път си де!

Редактирано от BlackCorsair
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.