Jump to content
Българският форум за музиканти

Въпрос за операционен усилвател


Recommended Posts

Parni Valjak е невероятен професионалист и определено той е един от хората, които могат да ти свършат работа.

Предлагам ти да се свържеш със него на лично съобщение и да обсъдите нещата.

Не знам какви са ти очакванията, но малко несериозно ми звучи някой да ти дава гаранции за това дали ще бъде по добро, може да е по различно, но дали за теб ще е по-добро ...

Още нещо ми дойде на ум, откъде си сигурен, че е само чипа, покрай него може да са заминали още куп неща, според мен преди да си правиш сметки провери наистина дали е само това.

Казвам го с най-добри чувства, нищо лично.

Успех!!!

 

Гледам, че сега си си допълнил поста - дадохме я на човек, който каза, че е гръмнал този чип. Каквото ми кажат, това. Пък и то там има един тример, три-четири съпротивления и пет-шест кондензатора, някои от тях керамични, така че и нещо друго да е гръмнало, ще е стотинки. Но въпреки всичко, човекът каза, че бил само чипът.

 

Освен да го помолиш той да ти пише как да се свържете.

 

Как ги горите тези ОУ-та не ми е много ясно.

 

Не съм го горил аз, нямам представа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Да, вчера го гледах, но е изчерпан. Дори им писах, но никакъв отговор не получих... Всъщност, сега забелязах, че като го добавя в количката и чак тогава изписва изчерпан. Може би имат само една бройка. Ще пробвам да го поръчам :)

Редактирано от mozart27
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре щe е тук. Просто се оказа, че е втора употреба и затова е само три лева, но пък ме увериха, че работи. Благодаря на всички :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.