Jump to content
Българският форум за музиканти

Старост нерадост


Mecho

Recommended Posts

моята е на 4 месеца и на тялото под резонаторната дупка е леко хлътнала навътре, щото съм си ритмувал нещо там и оня ден като я погледнах под наклон забелязах хлътването. също едно от най послените прагчета е леко нагоре (от тия които не се ползват)

Пич, най добре разкарай металните струни и сложи пластмасови. Още не си я взел и ше я бастисаш. Дупката се получава от прекалено силното опъване на струните :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък свиря на китарата от долу, на поне 15 години е, вижте грифа вече на какво прилича, ама не е мръднала. По мое мнение кърти мивки :D

 

dscf41313ne.th.jpg

 

picture0128rg.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята е на 4 месеца и на тялото под резонаторната дупка е леко хлътнала навътре, щото съм си ритмувал нещо там и оня ден като я погледнах под наклон забелязах хлътването. също едно от най послените прагчета е леко нагоре (от тия които не се ползват)

Пич, най добре разкарай металните струни и сложи пластмасови. Още не си я взел и ше я бастисаш. Дупката се получава от прекалено силното опъване на струните :D

не, то е съвсеееем лекичка вдлъбнатина, а и струните са от меки по меки пластмасови

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята е на може би година и 2 месеца някъде откакто е купена цената не искам да я коментирам(поради мои си причини) не е мръднала по никое отношвние само ми става все по удобна :blink::D може да се види на снимката тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата ми китара /тази от аватара/ от година и половина не е мръднала...

Peavy-то ми е на 5 години вече, но и на него нищо му няма...е, то не е от дърво, от пресовани стърготини е /като повечето китари от тоя клас/ :blink:, но грифа си е наред...само от време на време иска малко регулиране на тръс-рода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.