Jump to content
Българският форум за музиканти

индийско


Recommended Posts

като каза психар уважаеми приятелю Налбантов се сетих как ми дойде това парче на акъла. понеже всеки пише с кво е записвал аз пък ша напиша що и как ми дойде идеята за тва. начи предтавете си няколко часа :think: може би бяха 4 абе много ми се сториха да записваш гласове за един мюзикъл, гласове на артисти дето го играят. те вокалите не могат да пеят та камоли артистите. представлението е с народни мотиви. та тръгнаха си въпросните артисти и аз в 12 часа през нощта решавам че ще посвиря и от народни мотиви та на индийско и то какво - точно монотонно психарско. не е да кажеш че се сменят хармонии нали хаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

те вокалите не могат да пеят та камо ли артистите.

:lol::lol: Как можа да го кажеш това... :lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те вокалите не могат да пеят та камо ли артистите.

Абсолютно вярно. :lol:

:lol: Аааааааа - не!!!Така вече ще се скараме!!!Всеки бърза да пикае!!! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те вокалите не могат да пеят та камо ли артистите.

Абсолютно вярно. :lol:

:lol: Аааааааа - не!!!Така вече ще се скараме!!!Всеки бърза да пикае!!! :lol:

добре де ти си изключение :lol: нема да се засягаш ся

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едное на представление друго е на запис ми репликата като се чуят в слушалките през микрофона: ааааааа ма това не е моя глас какво ще рече или реплики от рода аз не мога на слушалки пусни през колоните / и ще записва глас !!!/ :lol::lol::lol: това е положението аз не ги виня хората те просто не могат да пеят като за запис, не пеят правилно това е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Е...Аз не съм така, а пък не мисля, че съм кой знае какъв уникат...

 

Все си мисля,че не може да се каже толкова общо за всички(както плюят басистите и барабанистите,много съм против,а не съм нито едното,нито другото).Просто си случил на кофти изпълнители явно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А мен питаш ли ме - веднъж трябваше да ги науча дечурлигата на една никак не лесна песничка(с едни глисанда,аз я бях правила,ама не знаех,че и малките ще пеят,мислех,че е само за нас - "големите")...Те,милите и текста не знаеха.И ми вика Будевски(режисьорът ни :inlove: ) : "Имаш един час да ги научиш!!!".А те половината едни срамливи...Не ти е работа...

 

:lol: Ама се справих!!! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе те не са малки тия ама всичко на купон го раздват, а аз се бях заел сериозно и просто отношението им ме дразнеше

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

и такааааааааа драги ми смехурковци както знаете чалгаджиите правят доста кавъри. аз реших да си направя сам такъв а-ла Яни вариант, който е все още работен де но се осмелих да го постна че нямам търпение. както казват по големите представяния: искам да благодаря на........ е при мене подкрепата на софтуеърно ниво от страна на rust е решаваща за новия ми sound, който аз лично много повече харесвам от стария.

 

пп хората дето ме познават, знаят че съм скромен и това по-горе е нещо съвсем откровенно, а не надменно от рода вижте ме. С други думи има доста път да извървя до професионализма, който искам да постигна, но както знаем пътя е труден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това са първите 2 версии на парчето вече във фриигатаком щото някои хора изявиха желание да ги кача там

 

http://info.datacom.bg/shirpotreba/music/ind.mp3

 

http://info.datacom.bg/shirpotreba/music/ind%20master.mp3

 

инд-мастър е с един увеличен в повечко електронен бас

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баси якото ... аз съм ти луд фен да знеш сега си стоя тука на работат и тва така ме отнася не е истина ... много въздействащо ..... много ... ама я кажи ти сега как е записвано щото тея тарамбуки ми намирисват на живо извирени или се лъжа .... дай малко инфо как си го записал ... и солото ми хареса много БРАВОС :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.