Jump to content
Българският форум за музиканти

индийско


Recommended Posts

само не ми казвайте че баса е много силен и разваля общия звук и замазва всичко - знам си го http://free.data.bg/shirpotreba/ind%20master.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

аз съм на линия 24/7. сега готвим едни неща за 14 февруари, но не са нещо много трудно едни кавъри ша свирим. така че B):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де кажете как е баса, китарата, ситрата, барабаните стига вече айде анализирайте малко :killyou: :killyou: :killyou: айде че ше ви гоня с брадвата

:headbang::curse::curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай как би вървяла отгоре една китарка по-такваз...по-...абе не мога да обясня, ама би вървяла! :curse:

 

Иначе е супер, ей!!!!! :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ше е супер яко, ако изсвириш китарата 2 пъти и ги паннеш здраво в двата канала, така че цитрата да остане в средата. Баса и пианото иначе са ноо яки, а на барабаните триаа повечко ревърб, да да влезат в атмосферата.

 

Браво пич!

Редактирано от Glacierise
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бегай от тука, мене баса най-ноо ме кефи като концепция от целото парче бе! Само малко синтетичен звучи, ама тва се оправя лесно, и е бел кахър. Яко си го направил и не го преебвай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Пешо! :)

Психар си ти ей :) :)

 

 

 

 

За саунда да малко оправи лоу енда :idea: :exclaim:

 

 

 

Регардс

Митко

нали абе усещам аз макар и да нямам монитори че е много нещо у ниските. ееееееееееееееееххххххххх ше ги сънувам вече тия ми ти монитори

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.