Jump to content
Българският форум за музиканти

Още едно от мен


Recommended Posts

Дойде ми следната идея и реших да я реализирам:

 

http://niilo.tophost.bg/etc/Agony.mp3

 

П.П. Смесвах на слушалки за 10 кинта, така че в тази насока не критикувайте много :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Дойде ми следната идея и реших да я реализирам:

 

http://niilo.tophost.bg/etc/Agony.mp3

 

П.П. Смесвах на слушалки за 10 кинта, така че в тази насока не критикувайте много :dance:

Хах! <_< Че, интересно е, бре, Niilo! Изкефи ме, пак има готина атмосфера, а и с тия барабанки добре се заформя... Но е доста кратичко и явно за сега си е само идейка... ще стане много яко ако го доразвиеш, дори сега ми звучи като интро за някоя песен!

Може после да се включат и едни яки китарки... даже точно когато свършва, все едно веднага след това ще се включат и китарите и ще се забие някъв як дет-готик! :metalist: Поне на мен така ми идва докато го слушам това... интро! :metalist:

Бравос!!! :cheers:

П.П. А едни дет вокали как му отиват!!! :twisted: Като го слушах пак, не можах да се сдържа да изгрухтя на два пъти!

Редактирано от icho7ryches
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер е! не 4е разбирам много, но аз бих вкарал още малко драматизъм и някви още по-тежки барабани не 4ак толкова забързани. е тва е мойто мнение то може да не съвпада с мнението на някой друг,но все пак веки има право на мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер-дупер яко :ph34r: много ме радва

така отгоре едни китарки кат за ритъм ако може да се сложат, и незнам що ама си мисля че ще е много яко ако тва продължи с некаф ритъм, бавничък с бас отгоре, клавири(малко за фон) и дет вокали.....бе надявам се сещаш кво имам в предвид че не съм много по обясненията :D

 

Айде, развии го цялото, да се изкефим на пълната версия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.