Jump to content
Българският форум за музиканти

когато пиете какво ли става!?


Recommended Posts

е тва е на един познат дет се напи взе китарата и по4на да вие. за да не постъпвате като него 4уйте резултата,който е на гмаил-а.срещу името на димитър панайотов ще го намерите.още не знам как ще се казва,но ще го видите.това трябва да се 4уе просто,а и песента е посветена на пуканките. абре направо трепа4 :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е тва е на един познат дет се напи взе китарата и по4на да вие. за да не постъпвате като него 4уйте резултата,който е на гмаил-а.срещу името на димитър панайотов ще го намерите.още не знам как ще се казва,но ще го видите.това трябва да се 4уе просто,а и песента е посветена на пуканките. абре направо трепа4 :lol:

има малки проблеми така4е още не е вкарана,но ше се опитам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе *.ogg знам че е популярен формат,имам Кюбейс,Кул едит,Винамп и прочие и компа каза че незнае как да го плейне деба.или го напръй на МъРъТри или незнам...

:curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе *.ogg знам че е популярен формат,имам Кюбейс,Кул едит,Винамп и прочие и компа каза че незнае как да го плейне деба.или го напръй на МъРъТри или незнам...

:D

ми истегли си конвертор. аз кво да направа 4е не ти тръгва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

а ние какво да направим че теб те мързи да го направиш в мп3? или ти се вижда трудно :D иначе е яко.....особено там дет.....оле кви неща правил алкохола :D

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.