Jump to content
Българският форум за музиканти

Скрипец


Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)
Група Скрипец. 3 песнички.

 

http://www.purevolume.com/skripec

:lol: АХАХАХАХА!!! :lol: РУЛИРА!!!! МУХАХА, БУХАХА, ГРУХАХА! :huh::headbang: :green: Просто ме разкъртихте! Не се бях хилил така откакто слушах за първи път Хитрите мечоци!

Само така! :headbang::D

П.П. Соло китариста ми става любимец! :D:huh:

"Бате Момчи Слона" ми е фаворита - пилотно парче! :lol:

Редактирано от icho7ryches
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:huh::lol::huh: ХАХАХАХАХА ...ТВА Е ХИПЕР МЕГА ТУРБО ИНЖЕКЦИОН С НИТРО ОКСИД БРУТАЛНООООО

тая музика наистина върши работата с фитнеса ,щото от толкоз хилене ми се стегна корема...след като чух нещата веднага започнах работа над делтовидните и пектурални мускули...НЕДИК Е РУС ХИМИК ХАХАХА направо ми изпълнихде душата... :D:headbang::headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:huh::lol::huh: ХАХАХАХАХА ...ТВА Е ХИПЕР МЕГА ТУРБО ИНЖЕКЦИОН С НИТРО ОКСИД БРУТАЛНООООО

тая музика наистина върши работата с фитнеса ,щото от толкоз хилене ми се стегна корема...след като чух нещата веднага започнах работа над делтовидните и пектурални мускули...НЕДИК Е РУС ХИМИК ХАХАХА направо ми изпълнихде душата... :headbang::headbang::lol:

внимавай да не си разтегнеш стерноклейдомастуидеуса сори за оф-а ама докато се науча да го произнасям хехе, кога ше се науча да го пиша :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аууууу ам ша тряаа да внимаам. Колеги в тоя форум я не са занимаайте с глупости кат свирене ами марш у фитнеса уа!

понеделник -гърди / трицепс

сряда - гръб / бицепс

петък -крака

креатин+глутамин+хормон на растежа+клембутерол + кви ли още не мухерии=на някав изрод недомутирал от Х мен хаха :killyou: ха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.