Jump to content
Българският форум за музиканти

Behringer ucg102


BWC

Recommended Posts

Здравейте ,

 

Станах горд притежател на горепосоченото устройство но имам малък проблем

първо да спомена че нямах проблеми с инсталацията да софтуера и подкарах всичко както му е ред

и съм доста доволен от получения резултат.

проблема ми е че гитар риг-а аутпут сигнала винаги е през устройството където вклучвам мониторите ми ,

а колкото и да се мъча звука от компютъра ми и (видео плеари , Ю тюб и т.н.) и гитар про-то немога да го подкарам

от аутпута на берингера.Доста досадно е да чуваш това което тр да изсвириш през спийкарчетата на лаптопа.

Крайната ми цел (ако е възможно ) е да направя така че когато берингера е вклучен по дефолт всичкия звук от каквото и да е на компа да излиза от него а не от оут-а на компа , а когато го изключа всичко да се връща постаро му .

 

 

Благодаря ви ,

ИЛИЯ

 

П.С. Ако някой се чуди дали да си вземе подобно нещо за свирене през компа препоръчвам го с 2 ръце.

8 мс латенция и отсъствие на шум за 80 лв си е оферта :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да пробваш, да влезеш в Control Panle-->Sound-->Playback и там би трябвало да ти излезе устройството на Behringer като нова звукова карта :) ,и цъкни нея с десен бутн и после маркирай на Set as Default Playback Device и това би трябвало вече всичко от компютъра ти да излиза през Behringer-a, каквото и да е. Само да допълня това ще стане само на Vista или на Windows 7. За XP не съм много сигурен как се оправяше това :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за съжаление съм на ЕКС ПИ ; (

пробвах да се ровъчкам в Панела и намерих деваис-а и ми каза че работи нормално но така и не успях да го направя дефолт деваис

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.