Jump to content
Българският форум за музиканти

Zoom G7.1ut


YJM

Recommended Posts

Някой тествал ли е Zoom G7.1UT и какви са впечатлениеята му?

Чакам да ми го донесат след 10-на дни и е малко късно за връщане назад, но все пак... Нямам много впечатления от Zoom, но е с нов чип ZFX-3 - a 32-bit DSP, A/D Conversion: 24bit, 64times over-sampling ●D/A Conversion: 24bit, 128times over-sampling... 12AX7 рампи... на думи звучи доста обещаващо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zoom, но е с нов чип ZFX-3 - a 32-bit DSP, A/D Conversion: 24bit, 64times over-sampling ●D/A Conversion: 24bit, 128times over-sampling... 12AX7 рампи...

нещо не ми вдъхват доверие такива думи. ама никак даже

с един ожулен метал зон и с едно кубе се изкарва в пъти по-брутален звук

а това че 'процесора има лампа' - просто рекламен трик :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

честито, като го получих пиши впечатления :( преди няколко дни го разглеждах по нета, но зулум не ми вдъхва доверие като марка, но де да ги знаеш, лампи, нови конвертори, туй-онуй

Редактирано от peshoy2k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой тествал ли е Zoom G7.1UT и какви са впечатлениеята му?

Чакам да ми го донесат след 10-на дни и е малко късно за връщане назад, но все пак... Нямам много впечатления от Zoom, но е с нов чип ZFX-3 - a 32-bit DSP, A/D Conversion: 24bit, 64times over-sampling ●D/A Conversion: 24bit, 128times over-sampling... 12AX7 рампи... на думи звучи доста обещаващо.

Ти ще си първия тей като гледам, аз лично нямам много високи очаквания, за тия пари е можело да си вземеш бос гт8 - може и да няма лампи но в момента по добро от него няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една лампа няма да промени звука кой знае колко, да не кажа хич :) Имах аз горчив опит с "сензационния" Gainiac 2 на Rocktron, който не само че звучеше по зле от DS-1 пуснат директно в лайн ин-а на картата ми, а и беше леко паянтов.

Сподели какви парички си дал за този Зуум?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zoom, но е с нов чип ZFX-3 - a 32-bit DSP, A/D Conversion: 24bit, 64times over-sampling ●D/A Conversion: 24bit, 128times over-sampling... 12AX7 рампи...

нещо не ми вдъхват доверие такива думи. ама никак даже

с един ожулен метал зон и с едно кубе се изкарва в пъти по-брутален звук

а това че 'процесора има лампа' - просто рекламен трик ;)

И все пак ти къде го пробва? :D

 

Колкото и рекламен трик да е това с лампата, може да извадят заек от шапката с това поколение Зуум. Можеш да твърдиш обратното само ако си пробвал, а по това че не си споменал смея да твърдя, че надали си. Никой във форума не е.

По какъв начин написаното от теб е отговор на "пробвали ли сте?"

Още, допусна ли че ако си е позволил такъв процесор може би човека кубе си има?

 

@LOE - ти откъде знаеш че не го е взел на далавера? Това също не е отговор на въпроса на YJM.

 

Общо взето - @stratocaster @LOE - гроздето е кисело, а?

 

В интерес на истината никой, включително и аз, нямаме право да вземаме отношение! :) Само Seiger пише че може и да е минавка, но и той не може да е сигурен.

 

Темата се затваря, за сега. YJM да ми пише ЛС като си получи процесора(със здраве да го ползваш, и той да е здрав и безотказно да работи!), за да бъде първия наистина знаещ става ли или не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.