Jump to content
Българският форум за музиканти

една песен с която плених много женски сърца


Recommended Posts

песни4ката е написана за една моя бив6а мн голяма лиубов ....а се оказа 4е върви при пове4ето от :inlove: жените..песента е във muzikant.org@gmail.com паролата е в темата na axe ..а лейбъла е rudibass....с уважение...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво човече..... преди време и аз бях написал една песен за една девойка и си обещях да не пиша повече ......иначе много лична песновка :headbang::headbang::D:headbang::greenangel::godbless::godbless::headbang::D:godbless::godbless::godbless::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси много за вниманието ...радвам се 4е ви харесва ....на пове4ето ми приятели се струва доста сладникава музикада дето права но за сметка на това се радвам на много йенско внимание.....ха ха ха :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей пич песничката е екстра!!!

Наистина напомня песничките на Атлас

:):):godbless::godbless:

После свиренето не помагало с жените....... B)

Солцето кефи обаче е прекалено кратко..... :pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

между другото да ви призная за тези песни се събрахме доста ударна група и при това мн мн добри приятели....аз*мене ме мани* ,китариста е известен у форума Делян *негова е заслугата за звука на пар4етата*,клавириста на Ани Лозанова *негови са аранжиментите на някои от пар4етата* и барабаниста на попкорн...*бив6ия де* и не на последно място вокала Боби който пее мн добре там...сега мисля 4е се занимава не6то с Васил Пертов...май му е бек вокал...и ходат по пияно барове да тресат...хе хе :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво човече, чух и другите две парчета и съм много впечатлен, определено много женски сърца можеш да плениш с тях... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.