Jump to content
Българският форум за музиканти

раздвоен съм


badhabittt

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Може би този линк ще те откаже от Уоша (ми ;) )...тук-таме, особено думите на Разбойника, хвърлят светлина върху положението с доставката му тук.

Ако са докарали, или можеш да си вземеш отвън, честито!...и това ми мнение е безполезно. ;)

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

?! ;) А бре,хора,това са басове от съвсем различни класове - Уоруика е в пъти "по"!!! Ако финансите не са проблем - въобще не се и замисляй - "Warwick"!

 

Edit: Приятел,сигурен ли си,че не си се объркал нещо? Цената на "Washburn"-a е 599.99$ на сайта им,а на "Warwick"-a се движи между 2200$ и 2900$ ?! Аз бих се замислил ДОСТА преди да дам такава сума за инструмент,и то на 17 години(ако е вярна рождената ти дата в профила?)! ;)

Редактирано от Mephistofel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ако говориш за RockBass by Warwick, има резон в питането ти. Иначе Мефистофел наистина е прав - говорим си за друга пАра.

 

едит: RockBass by Warwick Home Page

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

"RockBass" нямат Thumb серия. :D

 

Edit: Пък и в такъв случай е коректно да се поясни точно за какво става въпрос - "RockBass"by Warwick са аналог на "Squier" by Fender,"Epiphone"-te на Gibson и т.н. - вече е по-възможно сравнението,и тогава вече съм по склонен да застана зад "Washburn"-a.

Редактирано от Mephistofel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз с парите ще се оправя не ме мислете въпроса е че не съм мн на ясно кой ги внася тия марки.... имам познати и в германия и в америка ..... дайете повече инфо някой свирили ли е с warwick и какво мисли за него или за тези които внасят( какво по точно внасят)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,свирил съм с "Warwick",и то конкретно и с "Thumb",няколко пъти и съм изключително доволен от марката.Нямам идея дали ги внася някой официално в България,по-скоро - не.Преди няколко години на едно музикално изложение в НДК имаше "Warwick" басове,даже си измуфтих каталог,ама убий ме- не мога да си спомня на щанда на коя фирма бяха (става въпрос за 2000г.,май)? :think:

За момента съм почти сигурен,че нямат официален вносител.

 

Виж тази обява - щом "да не те мислим за парите" - аз бих се замислил относно нея:

 

http://forum.muzikant.org/index.php?showto...0869&hl=warwick . Успех. :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми бате 6том си толкоз безпроблемен със мангите уоруика е твоята китара...аз открай вереме ме4тая да си купя седна серия 6 на тъмб ама 2000 долар4ета ми се виждат много за мойте скромни финансови авоари....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.