Jump to content
Българският форум за музиканти

Ill Make U Bleed (regressor)


Recommended Posts

амчиии...туй е поредната хлопаница.Не се препоръчва за млади родилки и пенсионери.Засега треснята е постната в Г мейла,но скоро ще я има и на друго място в нета и ще ви пуснем линк(за тея,които ги марзи да отварят тоз мейл (кат мен)) мухаха дано ви ареса и чакаме фййд бек. :killyou:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хреса ми :) :) Фуса само бе леко нагнетяващ/

Айде и аз да се включа с директия линк. :cheers: Значи, треснята можете да чуете/изтеглите и от ТУК!

На тази страница има и малко инфо... за който го интересува. :think:

jFog, радвам се, че ти е харесало! :D А какво разбираш под "нагнетяващ фус"? Т.е. че идва малко силничък или нещо в звука не ти допада? :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с прекалено еднаква сила звучи,чак ми се наби в ушите,може да пробвате да му нарисувате волумето или да е с леки вариации на бързите и бавните части.. викам аз де, няма да се плашункате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

само искам да кажа, че т'ва паче ме смаза...за сега Without U и I'll Make U Bleed са ми фаворити...особено последното...евала, пичове...наздраве :rolleyes:

Редактирано от bi4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само искам да кажа, че т'ва паче ме смаза...за сега Without U и I'll Make U Bleed са ми фаворити...особено последното...евала, пичове...наздраве 

Ха, наздраве, Жоро! :beer: Благодаря ти много за положителното мнение, радвам се, че ти е харесала треснята! :bravo::rolleyes:

Аз тъкмо се чудех кво не е наред с парчето, че никой нищо не казва (освен jFog, де, ама той си е редовен както винаги :lol::cheers: ). Зех да се чудя де се изпокриха всичките тез метъли дето съм срещал във форума. :think: Все пак нали и най-строгите критики и мнения са по-добри от никакви (благодарности на bi4o i jFog :) )

с прекалено еднаква сила звучи,чак ми се наби в ушите,може да пробвате да му нарисувате волумето или да е с леки вариации на бързите и бавните части.. викам аз де, няма да се плашункате.

jFog, благодаря за препоръката, ще видя какво мога да направя с туй фусче, че да не се набива толкоз! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, наздраве, Жоро! ;) Благодаря ти много за положителното мнение, радвам се, че ти е харесала треснята! ;):headbang:

Аз тъкмо се чудех кво не е наред с парчето, че никой нищо не казва (освен jFog, де, ама той си е редовен както винаги :bravo::dance: ). Зех да се чудя де се изпокриха всичките тез метъли дето съм срещал във форума. :think: Все пак нали и най-строгите критики и мнения са по-добри от никакви (благодарности на bi4o i jFog ;) )

:hello: :dance::cheers::D;);):lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене, примерно, не ми хареса особено. Нямам конкретни забележки, просто като цяло не ми допадна. И никъде не се крием, просто като не ми харесва, нв виждам смисъл да пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро е, на мен ми хареса, даже много :)

 

Барабаните някви ваши си семпли ли са? Много реалистично звучат.

Китарите им трябва малко амп симулация, ама и така стават.

 

Стилово хард-кор елементите ми идват в повече, но както се казва "повредата си е в моя телевизор".

 

Бравус за усилията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

icho7ryches може ли да направиш скрийншот със пресета в гитар риг 2 и да ми го пратиш на имейл?в смисъл да хванеш ефектите който си наредил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
icho7ryches може ли да направиш скрийншот със пресета в гитар риг 2 и да ми го пратиш на имейл?в смисъл да хванеш ефектите който си наредил.

- Лелдорин - Хей, мен - ще ти пратя, бре (щом толкоз те кефят китарките :blink: ). Ама в профила ти няма линк за имейл (не си го дал явно), тъй че турни си го в профила или ми го прати на ЛС....

П.П.( :think: то пък и едни настройки... <_< )

На мене, примерно, не ми хареса особено. Нямам конкретни забележки, просто като цяло не ми допадна. И никъде не се крием, просто като не ми харесва, нв виждам смисъл да пиша.

- Trysth, човече, нали идеята на цялата работа е да си изказваме мнението, без значение дали то е положително или отрицателно - важното е все пак да бъде в една или друга степен креативно! А щом изобщо си отворил темата и си чул парчето - няма начин да нямаш абсолютно никакво мнение по въпроса. И накрая - благодаря ти, че все пак го сподели с нас, оценявам го! А, наздраве! :cheers:

 

- radikal_freak, благодаря ти за подкрепата! :D Радвам се, че и новото парче ти е харесало!

П.П. :think: Дано наистина да успеем да заформим нещо заедно, въпреки, че май не се очертава да е твърде скоро. <_<

Барабаните някви ваши си семпли ли са? Много реалистично звучат.

Китарите им трябва малко амп симулация, ама и така стават.

Стилово хард-кор елементите ми идват в повече, но както се казва "повредата си е в моя телевизор".

- Dylan_101, благодаря за мнението! Барабанките са редени с Drumkit From Hell 2, а после има и малко заигравка с еквалайзерите в отделните канали... Уф.. за тез китарки (аз още се чудя, че Лелдорин толкоз се кефи) ми като нямам кубенце ( :wall: ) се опитвам с Guitаr Rig-a да направя нещо.... :think: и... абе, къв хард-кор, бре?! :lol: то... вярно, че вокала нарежда тук-таме... ама чак пък хард-кор (е, има малко такива влияния, де).

 

- don_pepinio... :godbless: Човече, благодарско за изказаното мнение!!! :green: Аз като ти слушам твойте неща и си прехапвам устните! Ти и jFog сте мойте хора за сега в тоз форум! :godbless::headbang:

- bi4o, аре да минава тая сесия, че да забием най-сетне една репетицийка заедно! :greenball::headbang:

Редактирано от icho7ryches
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко олдскул пич. И откача глави ;) Много ме кефи задната китара на места. :guitar: Допълва цялото звучене. 0'55'' ~ 1'15'' се усеща по така. Наистина фуса може малко да се поразкърши. Давайте в същия дух.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Илийка, нали знайш. На вкус и на цвет товарищи нет, дето викат браточките. Нищо лично, бате, просто не ми допадна като цяло. Съвета ми е да поработите върху саунда на китарата. Пробвай да я запишеш с нормален амп и нормален дистър (тва си е моето лично мнение на неразбирач). Ръгни един бас с лек дистър за по-голяма плътност (тука ненам дали има бас въобще и дали ако го има е чист или не, не съм се заслушал просто). Барабаните също нещо не ме кефят, мисля, че могат да се дообработят или направо да се презапишат. Това е каквото бих променил аз, щом вие се кефите, а и колегите от форума и се кефят, не я барай. Успех с бъдещите начинания :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.