Jump to content
Българският форум за музиканти

Circus Мonkey


Recommended Posts

Преди време по кабеларките бяха пуснали едно филмче за една група на име "Circus Мonkey" ! По време на филма вървеше едно парче, не знам точно как се казва ама много ме изкефи ... :unsure: ... и му направих кавърче!!! :D

 

http://martinmedium.data.bg/don_pepinio/do...us%20monkey.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време по кабеларките бяха пуснали едно филмче за една група на име "Circus Мonkey" ! По време на филма вървеше едно парче, не знам точно как се казва ама много ме изкефи ... :happy: ... и му направих кавърче!!! :P

 

http://martinmedium.data.bg/don_pepinio/do...us%20monkey.mp3

култов е филма гледал съм го няколко пъти и супер ме кефи,,,във всичките им парчета се пееше за Ан...

иначе тва дето си направил е убиеццццццц :unsure::D:D:D:happy::happy::happy::happy::D:unsure::D:D:D:D:D:D:D:metalist::metalist::metalist::metalist: супер много пауър има........размазва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ooo филмчето беше много велико. Скоро се сетих за него и го търсих из нета, ама няма нищо. Айде плс ако някой го има да ми го презапише :) А иначе песничката е записана страшно готино, ама нищо не ми говори. Демек ниъв спомен нямам къде я има. Аз отдавна съм го гледал за последно и помня само техните песни, та тая малко ми се губи. Иначе евала!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много як филм вярно...сингъла им се казваше It couldn't be Ann и беше много яко парче...не съм чул твоето още ама ей сега ще го сторя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е... филмчето е култово просто - гледал съм го поне 3 пъти! :P Но честно казано и аз не се сещам точно за това парче - по са ми познати тия на самата група Circus Мonkey.

Обаче твоя запис просто кърти - невероятно Про звучи! Всъщност, сега като го слушам пак ми е по-познато, особено на частта с разлагането - преди солото! :D

А, бе, don_pepinio, ти си голям изрод - преди ти слушах и по-старите неща... изродия на max (а солата са върхът)! :) Особено по-тежките неща ме изкефиха тотално. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D:D:D Трудно е да опиша реакцията си, след като чух интересните моменти в солото. Сравнявам ги с това, когато чувам нещо ново от Mr. VAI. Много са грабващи!!! А я кажи са с какво докара саунда, че звучи размазващо :P
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.