Jump to content
Българският форум за музиканти

Dio - Egypt


dickens

Recommended Posts

Здравейте,

 

Dio не е лъжица за всяка уста естествено, така че предизвикателството си беше голямо, особено за thrash група :) Целта ни не е била да изсвирим и запишем едно към едно песента с наш аранжимент, по-скоро това е преработка с доста променени пасажи и текст, един вид нашия tribute към Великия Dio... Нещо като другия ни кавър на Judas Priest (тези които са го слушали се сещат ;)) Понеже във форуми има доста добри музиканти, аз съм по-скоро любител така да се каже :), та бих се радвал на някой друг искрен коментар. Така или иначе всичко вече е готово и албума излиза до няколко седмици, поне да прочета и някое друго мнение на хора свирещи и слушащи съвсем друга музика... Естествено и от хора свирещи такава музика :greenball:

Парчето естествено се получи най-"лекото" в албума, различава се доста от другите. Моят селф свири всички китари тук. Давам линк към финалния микс:

 

 

Очаквам коментари!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам причина да се съмняваш парчето си звучи супер яко.Това, че го определяш като най леко от албума не пречи то да е хита.Да ти кажа хареса ми аранжировката която е направена,точно като "със везни" е изпипана. Напоследък се наслушаш на лошо аранжирани парчета.Супер яко се изкефех. :punk_guitar: :punk_guitar: :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има кавъри и кавъри... Това определено беше един от най-добрите кавъри които съм слушал последните години!

Long Live Rock'n'Roll :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Абсолютно подкрепям. Като виден фанатик и идолопоклоник на иконата Падавона доста скептично се заслушах, но ми хареса много.

Музикантите да споделят каквото имат, но духа на песента е запазен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6:13 и 6:14 има две барабанчета с каси отдолу :thumbs_up:

Ха ха, да, нарочно е, тия тресни ги наслагаха в микса, звучат убийствено в мастера... Не беше по мое желание, но звучи добре според мен :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.