Jump to content
Българският форум за музиканти

ВЪПРОС


Self-Sacrifice

Recommended Posts

Мене само ме притеснява да не се прецака нещо грифа :)че няма оправия :happy:

Ще го прецакаш единствено с мощни шутове или ако му натягаш струните във вана с вода:beer:

:blink::):beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери при Икономов, макар че се съмнявам.

Много сложна се оказа там работата да си поръчаш и да получиш...

 

http://mci-bg.com/indexbg.php

 

 

Наслука!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери при Икономов, макар че се съмнявам.

Много сложна се оказа там работата да си поръчаш и да получиш...

 

http://mci-bg.com/indexbg.php

 

 

Наслука!

Хм ц ц лошо що така сложно скъпо ли или?Иначе незнам как ще стане тка хавата е шибана :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето каква е работата:

Ти си си харесал бас и отиваш да си го поръчаш.

Добе, обаче, поръчки се правят само 2 пъти в годината(веднъж на 6 месеца).

Това обаче не е всичко, както се казва в "най-хубавите" реклами.

За да поръчат един бас,

трябва да има заявка поне за 5 бройки от същия модел и цвят!

Да речем, че ти намираш още четирима фенове-ентусиасти и си поръчвате тези 5 бройки или от магазина решават, че този цвят и модел си струва да се поръча без предварителна заявка от клиент.

Следват 3 месеца време за изработка и още един за доставка.

Това значи, че ако си късметлия и уцелиш да поръчаш точно преди даването на "голямата" поръчка,

след 4 месеца търпеливо чакане може и да имаш бас!

Знам, че може да ти прозвучи много песимистично цялата тази процедура, но... така стоят нещата.

Или поне стояха така Ноември месец миналата година, когато аз ги проверявах.

Дано нещо да се променило...

 

Е, има разбира се и добър сценарий - имат го в наличност,

отиваш и го пробваш веднага!

 

Така, че... Наслука!

:greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Аз на Икономови им писах 2 пъти (и 2 съобщения от системата на сайта им) - отговор - никакъв.

В тоя случай май на Джани 100-200-те лева отгоре не са страшна надценка ? Ако ще ме мотаят "официалните дистрибутори" 4 месеца, не знам изобщо какви продажби правят, че още да са "официални дистрибутори"...

Тия хора ако се прехранват от продажби, ще умрат от глад :) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мойто скромно и съвсем ненатрап4иво мнение е 4е първо пробвай после купувай възможно по скоро аз ако трябва6е да 4акам 4 месеца 6тях да се побъркам..при икономов има достатъ4но басове -ако иска6 задължително да е ибанец- има бтб модели които 6те ти скъсат тиквата от саунд така 4е с тва 4акане все едно ражда6 хе хе :) и накрая ако не ти хареса кел файда/...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе супер тъпо е,трябва да ида да ги пробвам аз му пратих имейл да го питам дали имат в наличност СРХ700 и дали може да се поръча ама нищо не съм получил :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха еми би трябвало де за тия пари  но все пак,мамка му стара един такъв инструмент се взима веднъж нали така трябва да съм сигурен.Абе тоя модел не го видях в ценовата листа на Икономов?? Дали го има,щото ако не ще трябва да го поръчвам и тогава бая парички излиза иначе струва 670$ в момента от Америка да се купи, но тука ще има и бая надценка и ... шибана ситуация 

Съвети   

Благодаря!

Виж пич,по-добре си го поръчай от вън.Да чакаш дистрибутори да ти го донесът е напълно абсурдно.Никога не бих си поръчал инструмент(какъвто и да е)...Все имаш някакви познати 'на вън',като знаеш колко струва горе-долу говори с аверчетата си да ти го купят и пратят,най много да платиш 10% мито.Колкото до пробването на инструмента:ако този за който говориш е Японски няма за какво да се притесняваш Ibanez няма да пуснат за продажба нещто току-така(аз лично не съм им фен,макар че няма да откажа К5) това е голяма фирма за разлика от Stagg например.Така че GO... :killyou:

:headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте отново :P

Искам да ви попитам да за тези пари с които смятам да си взема Ibanez SRX300(720лв) мога да си взема нещо по добро :) :wall: :wall: Какво ще кажете ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел,от София ли си? Ако си - пообиколи тукашните магазини с някой познат,на който му разбира горе-долу глават от китари или басове,разгледайте,ПРОБВАЙ задължително,недей да пазаруваш на сляпо.Специално за Ибанеца,за който питаш - харесал си си го по картинка,нали? Недей да бързаш,има избор,особено за начинаещи - доста прилични за парите си Ямахи,Уошбърни,или пък се поослушай за някой инструмент на старо - може да намериш хубав бас за прилични пари. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел,от София ли си? Ако си - пообиколи тукашните магазини с някой познат,на който му разбира горе-долу глават от китари или басове,разгледайте,ПРОБВАЙ задължително,недей да пазаруваш на сляпо.Специално за Ибанеца,за който питаш - харесал си си го по картинка,нали? Недей да бързаш,има избор,особено за начинаещи - доста прилични за парите си Ямахи,Уошбърни,или пък се поослушай за някой инструмент на старо - може да намериш хубав бас за прилични пари. Успех!

Ами не съм от София,и няма да мога да обиколя много магазини от там а пък и Иконома е във Благоевград и въобще много разкарване,но ще трябва да робвам доста басчета да избера най доброто.Все пак много благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.