Jump to content
Българският форум за музиканти

боядисах си китарата


Recommended Posts

и аз се разписах с пребоядисване и лакиране на китарата ми. обаче лакът не стана много добре за съжаление и по нататъка пак ще я давам да я дооправят че стои като портокал малко. художника е уж доста навърте в тези неща ама защо така се получи незнам, уж рисува коли, мотори, каски...и какво ли не още, показах му и другата китара (ДК2М) да види как искам да стане крайния резултат...

132268520719161497061310829582WDwsbKToPmXLVmDduJhe.JPG

155780346816496542311310829603psRr28ZooNPhoaZt36sm.JPG

114055610116339932031310829616vwvNC71HN9GDWWhjEK6S.JPG

 

сложил съм и нов 3-позиционен ключ "бостън" за телекастер (превключва 3-те адаптера поотделно, нарочно го свързах така че ми е най удобно), нов потенциометър, нов ринг на бридж адаптера, ново екраниране с медно фолио навсякъде, ключ който прави адаптерите сингли. това последното го правя щото ме кефи и звука на синглите като стратокастерския звук за по леки музики. абе хич да не е хвърлих едни 130-40лв по нея...

 

белите адаптери са димарцио фаст трак1 на мъдъла и фаст трак2 на нек позицията. четах че фаст трак2 го дават за бридж позиция само, и че е с много висок изходен сигнал. вече се уверих в това след като го свързах нормално (последователно) и вече мисля да го свържа както си беше (паралелно) или да го сменя с някой който си е за нек позиция.

 

по късно ще пусна семпли от двете китари със една и съща бленда от процесора за сравнение ако на някой му е интересно да чуе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Абе...добре е...чакаме семплите. :)

Между другото, това от липовите ли е, или от тополовите консепти?

Редактирано от Lord Shredulous
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.