Jump to content
Българският форум за музиканти

пролем с китарата или усилвателя


Recommended Posts

Дупката наречена "phones",е всъщност ''output'' ,демек ''изход''.От тая дупка излиза сигнал,не влиза!Преди 10 години един умник ми прецака усилвателя по този начин.Не знам дали беше грешка,или експеримент.Една платка беше дала на късо,та носих кубето на Владо Балев да го лекува.За това: Никога не пъхайте жака на китарата в дупка ''phones''! Използвайте дупка ''input',или както се казва на български-''схзкш''! :hysterical: :hysterical: :hysterical:

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дупката наречена "phones",е всъщност ''output'' ,демек ''изход''.От тая дупка излиза сигнал,не влиза!Преди 10 години един умник ми прецака усилвателя по този начин.Не знам дали беше грешка,или експеримент.Една платка беше дала на късо,та носих кубето на Владо Балев да го лекува.За това: Никога не пъхайте жака на китарата в дупка ''phones''! Използвайте дупка ''input',или както се казва на български-''схзкш''! :hysterical: :hysterical: :hysterical:

 

схзкш ftw хаха

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.