Jump to content
Българският форум за музиканти

Washburn Wi14


flash_max

Recommended Posts

Ей сори за офа ама тази китара е яка,ако някой ми каже къде се намира магазина на Фактор в Пловдив за да отида да я пробвам няма да е лошо.Аз имам същата сума пари и се бях спрял на един Скуайр ама не искам такава щота всеки има такава.280 е добрацена за тази китара

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей сори за офа ама тази китара е яка,ако някой ми каже къде се намира магазина на Фактор в Пловдив за да отида да я пробвам няма да е лошо.Аз имам същата сума пари и се бях спрял на един Скуайр ама не искам такава щота всеки има такава.280 е добрацена за тази китара

Ся...... и аз да се напрая на разбирач

1. за 280 кинта (така разбрах) тая китара е трепач(за цената си) земи си я ако те кефи как свири стига да нее дефектана нещо ала бала

 

2. тва със Скуайр-ите ко да ти кажа по добре си изпий парите ама не ги давай за Скуайр

 

3 Аз свиря със STAGG R500 (ся тука се почва "тия стагг не стаат" дрън дрън "земи си нещо друго" дрън дрън)и искам да кажа че за цената си няма равна пък къв саунд имаааааааа ( ся тука пак "дрън дрън @^@^%$#$%@#"( тука някой ще каже следното "по добре си изпий парите ама не ги давай за Стагг")

 

:lol::):D

 

4.Успех!!!

 

айде аз се изказах

 

пак УСПЕХ!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей сори за офа ама тази китара е яка,ако някой ми каже къде се намира магазина на Фактор в Пловдив...

Зад ПУ-то точно в една пресечка, пада се горе долу на ъгъла :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СЕа! значи не съм съгласен че .... ала бала една ценова листа значи вси1чките са един дол дренки... НЕ Е ТАКА!  най-малкото поради простата причина че всяка марка си има различен стил...звук и тн. 

давам пример . фендерския радиус на грифа е 9-1/2 докато примерно на Уошбърн е 10 дори 11...

  1 Скуаиера е удобен за ритъм свирене и не толкова за арпежиране.. докато на този модел Уошбърн грифа му е много по плосък и широк...

2. едната китара е с 3 сингъл коила.. докато другата е с 2 хъмбъкъра.. Е!?

Тогава за кво си говорим кво е общото. ???!! Човека сам треа си решио дали му е удобен този тип  китара.. иначе си е къртеща марка.. все пак всичко опира до вкуса... китарите не са еднакви въпреки че са в един ценопви клас.. всяка марка си има индивидуалностите.

ам... общото в че и двете са китари за старт.Добър старт без спор.

а, също така че и двета са аматьорски.има и някоя друга прилика сигурно..

 

за радиуса на грифа си прав.Затова трябва да се пипне и да ''усетиш'' тръпката.

 

 

п.с.

имаше по рано една тема от Edgecrusher за топ 10 на евтините китари(ако мога така да се изразя)..не ми бачка търсачката в Мозилата..ама ше взема да я потърся и да пускам линка всеки път като се зададе въпрос-а :)

Редактирано от jFog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само не съм сигурен, че още се продава Washburn Wi14 във Фактор

Те от време на време сминят моделите и правят нещо като промоции на определени модели :(

... Ако я има грабвай без да се замислиш :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само не съм сигурен, че още се продава Washburn Wi14 във Фактор

Те от време на време сминят моделите и правят нещо като промоции на определени модели :headbang:

... Ако я има грабвай без да се замислиш :)

във фактор я имаше преди време.аз ли4но си я взех тази китара и ви казвам обикалях 2 месеца да търся китара,аз съм на4инаещ и не разбирам много,но този модел ме грабна.по-удобна от нея не пипнах, пробвах и стагове и скуеари,ямахи и други марки,но на мен ли4но тази ми беше най - удобна.все пак всеки си има предпо4итания и не искам да обидя никой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.