Jump to content
Българският форум за музиканти

Мноо Вехт Драйв...


cecko_affection

Recommended Posts

Ей го на!

Та е за тва нещо стаа дума-аре ако някой е свирил през такова или поне е чувал-Info,please.... :hello:

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам точно същия.

препоръчвам ти да НЕ си го взимаш. ако ти трябва буустър - този на Владо Балев е най-добрия. Владо ги правеше за Сеймър Дънкан(донътс)... трявбва да са му останали още...

 

можеш да скиваш в ззоундс.ком или мюзишънсфренд.ком какви са им цените в щатите.

 

иначе ЕН не си струва, макар че го ползвам за какво ли не. просто защото го имам.

купи си Дънкан-а, убиец е!

 

поздрави

 

Боян

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bo Yan,много благодаря за съвета.Наясно съм със ситуацията относно SD SFX-01,но фактически,аз не търся конкретно Booster и съответно - избор измежду различни модели.Просто обръщам малко повече внимание на старите продукти на ЕН и използвах темата,за да заявя намерението си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes:

 

Моля!

 

ЕН са... какво да ти кажа... имам буустера и два смал стоуна - фейзъри. Единия е дефектен и именно него го ползвам. звучи като нищо друго... яде от тона и бръмчи, обаче само той звучи така - бавно и дълбоко...

 

Това е личния ми опит. От хора съм чувал, че не са много надеждни. И съм напълно съгласен - моите съм ги давал да ги прават по няколко пъти. както казах обаче - нищо не звучи като моя дефектен ЕН фейзър... случайност, но става...

 

Надявам се това да ти е от полза

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bo Yan - Благодаря още веднъж!

 

Но,като че ли,аз не се изразявам съвсем точно!Исках да кажа ,че си купувам стари EH(отпреди Руския период).Имам добра представа за качествата и нивото им.Първия(Hot Tubes) си взех преди повече от 20г.Имам известно количество и досега съм нямал повод за оплакване(а не съм никак непретенциозен).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.