Jump to content
Българският форум за музиканти

помощ за избор на първа китара


Recommended Posts

Специално за това не съм роб на външния вид.Иначе работата ми изцяло се основава на външния вид :)

 

В този случай съм сигурен,че като ти дойде музата можеш да си го украсиш както ти харесва най-много.:thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телетата и стратовете са най-подходящи за твоята музика. Даже мисля теле моделите на squier са с по-добро дърво и качество от страт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Днес ходих в магазина и ми предложиха ето това:

LAG arcane (модела не се сещам кой беше, но е към 290 лв)

Roland 15x

 

кубето е от списъка в началото на темата и се доверявам че е добро.А китарата как Ви се струва?

Редактирано от viktor.velikov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

А китарата как Ви се струва?

 

На мен ми се струва супер!

Особено ако е Master A3000- има всичко необходимо

за начинаещ китарист- адаптри Di Marzio и

тремоло Floyd Rose :ok:

 

П.П. Сега видях че си редактирал поста и си уточнил цената, така че модела който ти предложих автоматично отпада.

Редактирано от dad_tgv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз днеска взех една мнооогоо стара акустична китара.Била е на покойния мъж на позната и ми я даде, ходих с един френд до магазина и освен, че разпитахме за китари, взхме и струни на тази защото е в много лошо състояние...Но няма значение за мен.Надявам се утре един френд (китарист) да може да я погледне и да каже има ли смисъл да се застоя малко (1-2 седмици) с нея преди да купя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.