Jump to content
Българският форум за музиканти

АХАХАХАХАХАХАХАХА


Recommended Posts

моем ли да го пребием яко тоя дет го е измисли тва а?сигурно е некой вокалист заврян :evil:  ;)

тс

 

a631_a_01.jpg

 

 

мене други тениски от сайта ме накефиха повече ;)

и мене;););)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва определено мое само да ни радва - със сигурност означава кой в групата е най-предпочитан от женската публика... :cheers:

Истинската жена си пада по истинските мъже! А мъжа трябва да е силен, не лигльо. На лайф всички гледат фронтмена, но тези, които са го отнесли от тилмена остават доволни. :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е проблем да се направи такава тениска, другата седмица почвам манифактурата за тениски пак. Досега съм правил на DW, Zildjian, Paiste,Fender, Marshall,TC Electronics, Steinberg,Nikon,Canon,Shure,TAMA, Yamaha,Gibson. Скоро ще векторизирам и Sabian. Почти всички покрай мен се обзаведоха с музикантски тениски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Егати съвпадението , даже сега в момента съм с PAISTE. Ще може,макар че до сега не съм слагал два различни надписа на една тениска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако ти дам снимка правиш ли печат после? Попринцип такива неща се правят във фирми, където ти го правят на принтер това, ама при първото пране и вече ги няма...Баща ми работи в печатница и от него знам, че попринцип това, което искам сега, е доста скъпичко...

Абе питам те, защото съм сигурен, че не правиш тениски на БТР, а ми се иска да имам някаква.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D:D:D:D:D:D

Ех че егоистииииии ХАХАХАА

Как са си скрили готината тема в дръмърското отделение, и който видял - видял... :angry:

Че тя си е за говорилнята! Т.е. за общо ползване! Така де, и ние сме човек!

:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:);):bravo::bravo::bravo:;)

Ех че егоистииииии ХАХАХАА

Как са си скрили готината тема в дръмърското отделение, и който видял - видял... ;)

Че тя си е за говорилнята! Т.е. за общо ползване! Така де, и ние сме човек!

:P

найстина... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.