Jump to content
Българският форум за музиканти

един запис


Recommended Posts

така, след много дълъГ застой поради леко припаткалото ми PC сега вече всичко е под контрол и реших да запиша нещо с новия ми амп. ето записа:

 

http://4546.hit.bg/speedlife.mp3

 

микрофона ми е кофти и е възможно да не звучи точно така както би трябвало :headbang:

ще се радвам на критики :hello:

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

създава усещане точно за speed on the road, изкефи ме! :headbang:

като препоръка да кажа само че можеш да уплътниш китарите и ще кърти мивките отвсякъде!

 

още веднъж - :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аре па ти, не излизай с тия номера колко можеш :) вкарай още китари и панирай ляво-дясно. бтв какъв е баса, кефи ме. Иначе само не знам що ми се струва в началото ту гониш барабаните, ту ги изпреварваш, хехе все едно две коли се надпреварват на финалната права :virtuoz: . Иначе добре звучи, малко не ми допадат барабаните ама семплите са си семпли :ph34r: фуса ма кефи :)

 

пп вкарай краша и брейковете по-назад, нещо много бият у главата

 

тва си е лично мнение де, аре че ми загоря пилето ;) да ти слушам парчето............ яко е ;)

Редактирано от peshoy2k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахах мерси! ами крашовете....тя отиде вече щото са на трак само.... :)

за китарите....абе ше видим ;)

 

баса е една 20 годишна кремона :) много злобно звучи :virtuoz:

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:exclaim: дължиш ми 2 кълки........................

 

както и да е, това не го зарязвай, може да стане, няма отиде, няма ..... не отиде, земи се стегни :virtuoz:

абе незнам ама на мене ми харесва, просто ако имаш време и нерви направи го

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D:D Здрасти , мога да кажа че звука нич не е лош , много е трудно да записваш само с амп , евала ти че винаги така записваш. Идейката има много сериозен потенциал и на мен лично много ми харесва , името пасва екстра :) , ма не е лошо още малко да поработиш върху самото отсвирване на ритъм китарите , сигурен съм че ако изсвириш ритъма още няколко пъти ще зстане още по добре , знаеш че съм фен на дублирането на китарите , така че ти го препоръчвам , мисля че ще се получи много добър стерео ефект. Може на самата соло китара да добавиш малко дилей , считай ще заспи, според мен .... и само така рокаджийската :))) както ти си знаеш , хващай клавириста и той да добави нещо :))) парчето е идейно много :D:bravo::D Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сложих го и на gmail

Ще го чуя кат' се прибера,че сега съм в университета.Но ми е интересно,аз със ДГ-80 112а изкарвах много прилични звуци.

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брао пич ;)

Идеите са готини, ама триаа да изчистиш изпълнението - свири ги бавно, преходите особено са ти поомазани, ама ше ги оправиш! За саунда - свали си L3 на Waves и пусни китарите през тоя лимитър - много ще се дивиш на резултата. Освен тва, добре е като ги запишеш, първо да ги нормализираш, след това да ги обработваш. Разгледай Diamond или Musician bundle на Waves, има много полезни ефекти, с които ще зазвучиш яко.

 

УДРИ ПРЕЗ ПРОСОТОООООООООООООООООО!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да нормализираш първо! Ако има някакви големи, кратки и недопринасящи за звука пикове (transients) можеш да използваш МАЛКА локална компресия, или направо да ги "прерисуваш" със SoundForge. После нормализираш, и после - L3. Tам има да се побъзикаш в настройките, ама си заслужава ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да нормализираш първо! Ако има някакви големи, кратки и недопринасящи за звука пикове (transients) можеш да използваш МАЛКА локална компресия, или направо да ги "прерисуваш" със SoundForge. После нормализираш, и после - L3. Tам има да се побъзикаш в настройките, ама си заслужава ;)

НЕ Е ХУБАВО ДА СЕ НОРМАЛИЗИРА :exclaim:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.