Jump to content
Българският форум за музиканти


Събития днес

  1. 3
    :00


    22 April 2005 03:00

    Решихме да ви поканим отново на среща на 22.IV.'05, петък.Надяваме се да сте насреща(не се отнася за тези с МПС-та :green: ).Мястото е старото, хората са още по-старите.Накратко :
     
    Който (е малък, но)вече знае къде е кръчмата, или си има другарче да го заведе - да заповяда от 18:00 нататък там.Който 'ич биля няма и от двете да дойде от 18:15 до около 22:15 на спирката на трамваи номера 9 и 14 на Японския хотел(Кемпински-Зографски),това е спирката след хотел "Хемус", ако идвате от НДК, казват й още "Кръста" - слизате от превозното си средство и ми звъните на :
     
    0889 64 98 79
     
    a аз идвам и ви подбирам към кръчмето.
     
    Цигани, юри-и-и-и-и-и-и-и-и-и-и-и-и-и-и-и-и.
     
     
     
    P.S. : Който го е страх да идва на среща с нас - има защо ! ! ! :green:

    Event details


    Предстоящи събития 0 Comments
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.