Знам, че повечето user-и тук сте металисти, но въпреки това ще си позволя да pokania по-въздържаните от вас на концерт на група, която не свири метъл - "Змей" .
Събитието ще се състои в петък, 15-ти, точно от 19:00 в "La Strada" ( улица 6-ти септември, на ъгъла с "Кристал", за тези, които са забравили!)
radostnata novina za pove4eto hora e : vhod svoboden.Радостната новина за повечето хора е : вход свободен !
Правим всичко това за удоволствие, затова се надявам да има повече хора и да бъде весело.
Поздрави ! ! !
Боян
www.boyanhristov.com
Event details