Решихме да ви поканим отново на среща на 01.IV.'05, петък.Надяваме се да сте насреща(не се отнася за тези с МПС-та :green: ).Мястото е старото, хората са още по-старите.Накратко :
Който (е малък, но)вече знае къде е кръчмата, или си има другарче да го заведе - да заповяда от 18:00 нататък там.Който 'ич биля няма и от двете да дойде от 18:15 до около 22:15 на спирката на трамваи номера 9 и 14 на Японския хотел(Кемпински-Зографски),това е спирката след хотел "Хемус", ако идвате от НДК, казват й още "Кръста" - слизате от превозното си средство и ми звъните на
0889 64 98 79
a аз идвам и ви подбирам към кръчмето.
Цигани, юри-и-и-и-и-и-и-и-и-и-и-и-и-и-и-и-и.
Event details