Jump to content
Българският форум за музиканти


Събития днес

  1. 3
    :00


    28 October 2005 03:00

    Имам честта(майко, юнашката) да ви изпонапоканя отново да се изпоненавидим Срещата ще е на 28.X.2005, от 18:30 часа в нашата си кръчма - на спирката на трамваи № 9 и 14 при хотел "Кемпински-Зографски" има една градинка с детски катерушки и кръчма, почти цялата в стъкло, построена в тая градинка - е това е.
    За тези, които си си нямат хем хабер къде е, хем другарче да ги заведе ги чакам от 18:30 нататък само да звъннат на 0889 64 98 79, за да ги взема от спирката на трамваи № 9 и 14 и да ги подбера нататък.
     
    Докукане и ви чакаме с празни търбуси

    Event details


    Предстоящи събития 0 Comments
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.