Имам честта(майко, юнашката) да ви изпонапоканя отново да се изпоненавидим Срещата ще е на 28.X.2005, от 18:30 часа в нашата си кръчма - на спирката на трамваи № 9 и 14 при хотел "Кемпински-Зографски" има една градинка с детски катерушки и кръчма, почти цялата в стъкло, построена в тая градинка - е това е.
За тези, които си си нямат хем хабер къде е, хем другарче да ги заведе ги чакам от 18:30 нататък само да звъннат на 0889 64 98 79, за да ги взема от спирката на трамваи № 9 и 14 и да ги подбера нататък.
Докукане и ви чакаме с празни търбуси
Event details