Jump to content
Българският форум за музиканти

направи си сам: абаносов фретборд


Ronnie

Recommended Posts

хората, които искат да имат абаносови фретборди, а нямат пари да си купят китара с абаносов гриф, като моя милост, може да намерят това видео за интересно: http://www.youtube.com/watch?v=Bk-qlZcmHuU...feature=related чудя се дали начинът, по който действа тоя пич е безопасен за грифа... кажете си мнението...:lol:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха така, фретборда добре.Сега само остава и да раздуеш, откъде да си намеря махагонов маркер.И ти обещавам, че на всяка чамова дъска, превърнала се в махагон, ще те черпя по бира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От това,което си написал разбрах,че тва е някъв доста магически маркер щом превръща така дървото от едно в друго. Пичът трябва да го е свил от Лили Иванова и за това горката застарява от известно време...само ако знаеше Дънкан Маклауд,горкия...

 

По темата: Ако искаш абаносов фретборд използвай абанос,мисля че трябва да се получи.

До колкото прочетох докато прескачах из видеото въпросното нещо е за дървени повърхности,та проблемация не би трябвало да има.

Лично аз съм си ограничил рисуването до пикгарда,че лесно се трие след това.

 

Пийс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е сега не съм толкова глупав, няма как дървото от един вид да стане на друг.. тука говорим за оцветяване на грифа и по точно на фретборда за тези, които са фенове на по тъмните фретборди. Така можеш просто да си поразкрасиш китарката за да изглежда по - яка. хубавото е, че това не се хваща на друго освен дърво, в случая шарките на грифа.. :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.