Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-красивата китара - а сега де?


Fenix

Recommended Posts

@ DaftFunk

Аз не само няма да те банна, 'ми и ще ти кажа "БРАВО!!!".Това е и моя стара любов.Всички плюят по страт-а, а не виждам защо...Аз не плюя по китарите, които не ме кефят - просто не се заяждам - не е трудно, 'ма никак - опитайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

@ DaftFunk

Аз не само няма да те банна, ми и ще ти кажа "БРАВО!!!".Това е и моя стара любов.Всички плюят по страт-а, а не виждам защо...Аз не плюя по китарите, които не ме кефят - просто не се заяждам - не е трудно, 'ма никак - опитайте.

Ахххх :dance:B):dance::):) Ние знаем защо !

 

:inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:

 

Получих сърцетуп! ехехехехх

 

 

 

Сноуайт и ти ли не спинкаш нощем ...приятелко?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:inlove: 'Пцилютно,приятелю мой!!!Изобщо не спя по принцип - и денем също - някои вече знаят... :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така че Стратокастера го оставете на мира най-накрая! Разбрахме че е грозен според масовото мнение на потребителите в тоя форум... което е жалко щото всичките са на един акъл.. с мнгоо малко изключения ама не знам тази тема къде да я постна че може и да ме ban-и модератора ... най-много. но все пак е жалко от това което чета. И аз така си реших за контрапункт да има малко цвят че много пластмасо-сатриано-металски  е форума без хора като мен.

 

Peace brother :ph34r:

 

Като се прибера към Варна ще изгладим тези китарни различия на биричка и панирани миди :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хе-хе-хе-хе, Squier Strat Affinity рулира! :ph34r: Онзи ден й направих фина настройка, октавирах си я като хората, пренастроих височината на струните, адаптерите и т.н. Китарката звукна като никга преди. :violin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красота! Ти си болен бе, Pacman-чу! :bravo::P

 

Брех, не само Фендерите били красиви ;)

:D:D

Ма тези верно са си баш за музей...

 

И като говорим за болни индивиди :D Имаше някакво предаване за Питър Фрамптън преди време, като му видях колекцийката на този човек... :blink::D:D Един ТИР няма да му стигне да си ги пренася тез китари :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.