Jump to content
Българският форум за музиканти

На горещият стол Johniebgood


Recommended Posts

Позволявам си да пиша в затворена тема за пръв път.

Първо, защото имам мнение, понеже Иван ме включи лично към въпросния спор като ми изпрати линк към отвореното си писмо.

Второ, преди Рафо да затвори темата един съфорумник, беше написал, че след този случай също ще напусне.

Той беше коментирал, че му е трудно да вземе страна. Не е лесно нещо да се взема страна в спор ( дали е необходимо е друг въпрос).

Особено е трудно ако

1. не си наясно с "кухнята", в която е завряла ситуацията

2.едната или всички страни са умели bullshiter-и и се опитват да убеждават "публиката", а и себе си, че са прави

 

Аз не мисля, че неделното училище е направено с цел да се рекламира магазина. И искрено се надявам да не е така, страшно се зарадвах на идеята и когато първо се писа за нея много ми допадна.

Обаче Иван не веднъж откровено е пренебрегвал забележките за нарушаване на рекламните правила.

Това, че на тези си години и опит като музикант се прави на ощипан за тези неща плюс откровено манипулативния спам от днес с тези ЛС с линкове към отвореното му писмо ме карат да не му симпатизирам, ама хич.

Редактирано от Viara Ivanova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.