Jump to content
Българският форум за музиканти

ефекти за китара


chileto

Recommended Posts

Здравейте отново всички вие,които по един или друг начин взехте отношение по моята болна тема за схемите.Искам още един път да благодаря на всички онези,които се отзоваха и ми подадоха ръка в този отвратителен за мен момент.Те знаят кои са и аз ще направя всичко възможно за да им върна жеста.На онези,които се опитвах да хапят с въпроси около цената на ефектите,ще кажа следното...явно никога не са изпадали в положение като моето,за което трябва да са изключително благодарни на съдбата си.Не знаете какво е да се прибереш в празен апартамент,в който гадовете са посегнали дори и на играчките на детето ви....Това не можете да го обясните на 6 годишно дете...Не можете да обясните че има ненормалници които биха му отнели играчките...Когато животът те върне в предучилищна ти остава само онова което никой по никъкъв начин не може да ти отнеме....за едни хора е вярата в Господ,за други е алкохола и цигарите,за трети е нещо друго....а за мен си остава семейството и музиката.Аз не казвам че съм много добър музикант,но и аз като вас желая когато посвирвам на китарата си да чувам характерния за нас китаристите звук,така че е напълно нормално и естествено в момента да търся онези вариянти,които са ми най-изгодни....а каво друго ми остава освен да си спретна нещо сам по дадена схема...Всичко започва от начало:пари за ТV,пари за DVD,пари за PC....Мислите ли че в тази ситуация всяка стотинка не е от значение за мен?Радвайте се че не знаете каво е....защото аз вече знам....Знам също че ще се оправя и няма да забравя кой ми е помогнал....Не искам да ви занимавам със себе си повече....Ще помоля модераторите ако четат всичко тук,да изтрият темата,защото аз не съм искал нещо от вас на всяка цена,а просто ви помолих да споделите нещо с мен при добра воля.Никого не съм карал на сила да прави нещо за мен,защото може в момента да съм без пари,но не съм останал без самочувствие.Нека рока бъде с вас.Усмихвайте се и късмет на всички тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата ще остане тук, за да видят хората, че измежду караници извън темата, все пак имаше извършена помощ на колега в нужда, макар само с няколко схеми.

Ще бъде заключена, но да я четат - поразводнил се е форума, но още може човек да немари помощ в него.

Успех и само нагоре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.