Jump to content
Българският форум за музиканти

Creative Live 5+1


stratocaster

Recommended Posts

ако ше праиш звук 5.1 предполагам е наложително, иначе не виждам смисъл

именно, защото искам да си взема система 5+1 :(

ама се замислям дали да не взема една по-свястна 2+1 :think:

Само не мога да резбера, как смяташ да чуваш от 5+1 страни с 2 колони и гърне. Освен това не мисля, че подобна работна станция се организира с тоя клас карти, но 2.1 отпада със сигурност.

 

Хубаво е ако можеш да зобикаляш т.н. художествена самодейност (сиреч инвестиции му е майката) иначе ядеш от хляба на други (малко пресилено, но не знам как да го кажа по-точно).

Успех! :P

мнеееее имах предвид длаи да взема 5.1 или 2.1 :( много добре знам за какво става дума :lol:

е това за миксирането май само на шега го казах :lol:

ползвам сега тука 2 колони, е не са монитори но става прилично като за мойте нужди :(

 

въпроса ми беше кое според вас е по-подходящо за качествено слушане на музика - 5.1 или 2.1. не ми трябва да правя домашно кино, просто да озвуча що годе добре

защото една 5.1 система (хубава) е доста пари

докато 2.1 струва по-малко :D

Редактирано от stratocaster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте, и аз имам един въпросче за моя креатив. Та значи имам 5.1 омската версия, и от както я взех до сега ми се появява следният проблем който е адски гаден и мисля че не е нормално да го има още повече при такава карта.

Когато включа или изключа жак от буксите на картата (става дума за букстата на микрофона и тази на колоните) комютъра спира да отговаря ан контролери, абе буквално си блокира, и нме го оправя нищо друго освен рестарт, по добрият случей е когато вадя или включвам жак в буксите да ми спира звука, това също не се оправя с друго освен рестарт, проблема адски много ме дразни и немам идея как да го поправя, някакви предложения, и друг срещал ли го е ???

 

;)

:wall: :killyou:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уууууууууу, радвам са че не е проблема в мен (демек че не е дефектна картата), и от друга страна съжалявам щото проблема е адски скапан и не добре да го има щото примерно като включа динамичен микрофон в картата, и той получава едни смущения в сигнала които се управятт само с разместване на жака, и треа да въртя въртя въртя, пък като ми спре звука или контролерите едно че треа да рестартирам, друго че никъф ефект.....абе мани креатива... :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.