Jump to content
Българският форум за музиканти

Страх


Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

^ Ти може би говориш за първото клипче?

Както казах, то беше просто щрихи, които направихме за да има какво да представим в дадени срокове.

 

Ако имаш предвид концертното изпълнение от коментар 9 (цъкате върху очите по средата на картинката), там вече е различно - отново съм съгласен за многото необходима работа, но както и споменах - голяма част от музиката: размерите - сменяме 3 размера по време на представлението; акцентите - има изненади на слаби времена; хармониите; пулсациите; ритмиката; динамиката се определяше от баса и барабаните, които тук отсъстват и пак се получават щрихи - т.е. нещо от рода на 30% (не, че само те биха били 70%). (а и не го бяхме репетирали като дуо от музикантска страна, а и липсват 5 мин от началото...)

 

Та, туй то, скоро ще имаме отново изява, ще бъдете поканени, да го изживеете в реално време, пълноценно :hysterical:

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Няколко дни, след първото представление (клипа от средата а темата), направихме второ представление, от което чак сега има материали.

Тук освен слайд-техниката, вече свиря и с лък, а от лявата ръка ползвам ноктите, тъй като струните са много високо от стъклото.

 

Приятно глредане/слушане:

 

 

Очаква се трето представление в края на октомври с нова концепция, като този път част от видео и аудио ефектите, ще са свързани и всъщност видеото ще зависи от аудиото - това, което свиря и как го свиря.

Очаквайте ни, фенове!

 

едит:

Забравих да кажа, че ще има и нови, отново "нестандартни" инструменти :cheers2:

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Супер е. Мисля, че музиката така е един вид "психологична" и поражда различни емоции в различните характери. Яко е, че имате енергия за това,имайки предвид колко е далеч от традиционното. Ако турите и някой ефект на речетатива... Напомня ми Туул :D те обичат да метафизират музикално, визуално и това с дрехите ... :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Проектът отдавна излезе от границите на страха и дъра-бъра, та следващото видео е резюме от подготовката и откриването на ДА-феста в ХА:

 

 

Тук музиката от различните участници напълно контролира видеото и ефектите му.

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

хм,, на мен ми звучи някак повече "психоделично" отколкото "психологично" , но по важно е че зарибява :D

аз съм "за" с двете ръце, още повече когато рядко се наема някой да прави подобен вид музика, а и не само музика !!

Бих казал браво и за това !

 

поздрави :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.