Jump to content
Българският форум за музиканти

Помогнете на един инвалид!


Recommended Posts

Значи... знам че не съм нито първия нито последния които ще пуска подобна тема в този форум...

Моля за помощ

искам да си взема синтезатор (бачках 2 месеца да събера пари)...

та моля някои да ми каже какво да гледам какво да търся...

Че с моя интелект ще земат да ме преебът ^^

Също да ми кажете някакви основни програми които ще ми вършат работа...

ефекти и глупости...

Намерил съм сички уроци от от www.PlayPianoToday.com

Taaa самоучители си имам XD

накратко ми напишете как вие сте започнали че да знам какво да правя аз ^^

P.S.

коментари от вида "ти си тъп..." "търsи във форума има теми"

не искам!!!

 

 

10x предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Конкретизирай какво искаш от инструмента, какво ще свириш с него, имаш ли опит с други клавишни инструменти, за какви пари става въпрос и тн. Питаш малко на сляпо и съответно не може да има еднозначен отговор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох нямам кикакъв опит...

Просто искам да ми кажете от КАДЕ ДА ЗАПОЧНА...

какво ще ми трябва за да мога да го карам на самоучители докато почна уроците..

Какво да гледам като си копувам синтезатор-а и така нататък ,марки,глупости ,колко октави,какви пари...

Не знам как да конкретизирам повече...

А какви песни ще свиря не мисля че има нещо об6то :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох нямам кикакъв опит...

Просто искам да ми кажете от КАДЕ ДА ЗАПОЧНА...

какво ще ми трябва за да мога да го карам на самоучители докато почна уроците..

Какво да гледам като си копувам синтезатор-а и така нататък ,марки,глупости ,колко октави,какви пари...

Не знам как да конкретизирам повече...

А какви песни ще свиря не мисля че има нещо об6то :?

Има много общо. Ако ще свириш чалга или арабско, гръцко, турско например, трябва да се насочиш към ориенталски модел клавир. И клавирите зависят от стила на музиката, която ще се свири на тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи имаш няколко варианта :rolleyes:

Единия е да си вземеш миди контролер и да свириш на компютъра с разни vst инструменти.Това ти дава много свобода, тъй като има най-различен софтуер за всякакви нужди.Това също е и най-евтиния вариант

Другия вариант е да си вземеш някакъв синтезатор със семплер.В такъв случай ,ще имаш инструмент с вградени звуци, но също ще можеш да правиш и твои собствени.

Иначе можеш да си вземеш и дигитално/стейдж пиано ,което има малко звуци , но пък с добро качество

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пффф 10х мн phreaker единствения който отговори по както трябва ^^

А за другите... чудите се как да се направите на по интересни или на по разбирачи нз...

питам ви да ми отговорите с няколко изречение просто за какво да питам като си зимам синтезатор-а, а вие се фърляте в некви филми се едно ще си изкарвам хляба с това...

Този форум за половината е идеална възможност ,като гледам, да се нарпавят на по важни...

Както и да е 10х на всички можете да триете темата освен ако някои не иска да ме напсува...

Разбрах горе долу за какво да питам

А на misho.d намери друг форум кадето да флоодиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.