Jump to content
Българският форум за музиканти

Sjk новия албум


Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Ако вокалите бяха по-груби (високите особено не ми допадат) и китарите по-плътни, щеше да ме кефи. Така някакси не е за мене. Ритъм китарите (моя специалитет :godbless: ) са добре, поне на първо четене/слушане :greenball:

 

П.П. За ритъм китарите - от композиционна гледна точка става дума :metalist:

Редактирано от AXE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 73
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Мен доста ме кефи :greenball: Но по принцип харесвам звук с малко повече ниски от това. Макар че аз не съм най - големия метъл фен. Аммм и вокалите сякаш ми се набиват повече отколкото аз обичам. Иначе като композиция е супер и е много изпипана работа определено, на фона на повечето продукти в БГ в по - тежките стилове си е страхотно звучащо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До голяма степен съм разочарован от албума и от продуцирането!

 

Поздравления за работата ти, Black Corsair!

 

Можеше албума да е на осезаемо по-високо ниво, но както ида е.

 

Поздрав:

SJK - Eternity

 

:guitar: :guitar: :guitar:

Хе хе сори младеж :dance: ,и ние знаем,че не може да се угоди на всеки вкус,обаче ми е много чудно кво ти разбира главичката от продуциране и колко неща и кои,си продуцирал ти та знаеш на колко високо ниво трябва да е продуциран албума на SJK. :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смоук,

не нападай така, може и да му разбира главичката.

Аз да си кажа, че на мен групата доста ми харесва, и на живо съм ги слушал, имам и една тяхна песен, ма откъде да си намеря албума и да не струва 25 лв, както е на Пантомайнд, да речем.

Аз за sjk дори рецензия съм писал в един вестник, когато подгряваха WASP.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До голяма степен съм разочарован от албума и от продуцирането!

 

Поздравления за работата ти, Black Corsair!

 

Можеше албума да е на осезаемо по-високо ниво, но както ида е.

 

Поздрав:

SJK - Eternity

 

:guitar:  :guitar:  :guitar:

Хе хе сори младеж :dance: ,и ние знаем,че не може да се угоди на всеки вкус,обаче ми е много чудно кво ти разбира главичката от продуциране и колко неща и кои,си продуцирал ти та знаеш на колко високо ниво трябва да е продуциран албума на SJK. :read:

отказвам да отговоря на такъв въпрос :)

 

все пак от доста време не се бях разочаровал така както от вашият албум :D

 

Нищо де. Успех занапред! Поне се надявам да продавате добре!

 

ако искаш може на icq да си поговорим по-конкретно :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смоук,

не нападай така, може и да му разбира главичката.

Аз да си кажа, че на мен групата доста ми харесва, и на живо съм ги слушал, имам и една тяхна песен, ма откъде да си намеря албума и да не струва 25 лв, както е на Пантомайнд, да речем.

Аз за sjk дори рецензия съм писал в един вестник, когато подгряваха WASP.

Албума струва 9лв и го има във всички музикални магазини в цялата страна. :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

все пак от доста време не се бях разочаровал така както от вашият албум :)

Такаа,искрено ти пожелавам един ден ти да създадеш по добър албум,колкото до тва,че си разочарован от албума добре е че си един от малкото такива щото все пак трябва да има и някой на който да не му харесва.Въпрос на вкус казало кучето...И още нещо,не разисквам албума освен с журналисти.Той е эа слушане,не за говорене.А пък на който не му харесва да не го слуша и толкоз,никой,никого не кара на сила.Нали така. :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

все пак от доста време не се бях разочаровал така както от вашият албум :D

Такаа,искрено ти пожелавам един ден ти да създадеш по добър албум,колкото до тва,че си разочарован от албума добре е че си един от малкото такива щото все пак трябва да има и някой на който да не му харесва.Въпрос на вкус казало кучето...И още нещо,не разисквам албума освен с журналисти.Той е эа слушане,не за говорене.А пък на който не му харесва да не го слуша и толкоз,никой,никого не кара на сила.Нали така. :dance:

Ари журналиститие да се включват, познавам един поне дето е съфорумец :)

 

Все пак темата беше пусната за коментари към албума, или греша :think:

Respect :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак темата беше пусната за коментари към албума, или греша :think:

Respect :)

Така е,именно за това смятам,че не е редно аз или някой друг от групата да участваме в този дебат и да даваме оценка на собствения си труд.Не е честно спрямо хората,които го купуват.Просто се хванах за едно некомпетенто според мен изказване относно продуцирането на албума.Пояснявам:човека е разочарован от ПРОДУЦИРАНЕТО а изказва поздравления за свършената работа на Black Corsair (който наистина заслужава поздравления заедно с брат му :dance:)а както знаем звукът е 70% от продукцията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

все пак от доста време не се бях разочаровал така както от вашият албум :)

Такаа,искрено ти пожелавам един ден ти да създадеш по добър албум,колкото до тва,че си разочарован от албума добре е че си един от малкото такива щото все пак трябва да има и някой на който да не му харесва.Въпрос на вкус казало кучето...И още нещо,не разисквам албума освен с журналисти.Той е эа слушане,не за говорене.А пък на който не му харесва да не го слуша и толкоз,никой,никого не кара на сила.Нали така. :metalist:

Тогава би било добре да го коментираш с мен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Далеч съм от мисълта да убеждавам когото и да било в това колко е добър албума.Смятам,че е най добре всеки лично да се убеди в качествата му и след това да се коментира.Освен това не си падам по приказките,свиренето ми е някак си по присърце.За да разбереш дадена музика понякога е нужно известно израстване в психологически аспект.

Толкоз от мен по въпроса. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да разбереш дадена музика понякога е нужно известно израстване в психологически аспект.

;)

еееееее , Батка то дету сте добри ами и философи ;)

аре сея ляб шъ идем дет викаше баба ми.

То лошо няма де ама има ли смисъл кът няма значение ;)

все пак...ако в следвашия албум изпеете някои припеви на немски и с някой по готик елементи ,даже може и да станете богати :rolleyes:

п.съ.

само в България ли издавате?

много готин сайт имате наистина.

 

наистина няма смисъл да се впрягате на ''некомпететни'' капацитети наоколо.В това число и аз.. ся нали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да разбереш дадена музика понякога е нужно известно израстване в психологически аспект.

;)

еееееее , Батка то дету сте добри ами и философи ;)

аре сея ляб шъ идем дет викаше баба ми.

То лошо няма де ама има ли смисъл кът няма значение ;)

все пак...ако в следвашия албум изпеете някои припеви на немски и с някой по готик елементи ,даже може и да станете богати :rolleyes:

п.съ.

само в България ли издавате?

много готин сайт имате наистина.

 

наистина няма смисъл да се впрягате на ''некомпететни'' капацитети наоколо.В това число и аз.. ся нали.

Ала,бала,дрън,дрън та пляс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.