Jump to content
Българският форум за музиканти

Beatles - And I Love Her


BlueZone

Recommended Posts

Зашев - връо си!

Къв е проблемът с терцата? Копи-пеист ли шсе праи само?

 

Е точно ти ли за КОПИ и ПЕЙСТ ми думаш :cheers2:

 

Да, точно ти трябваше да го прочетеш това. :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Много ми харесва тази интерпретация! Страшно оригинално се е получило. :)

П.П: Вокалите накрая ми допадат - подхождат на точно този аранжимент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми допада идеята с двугласа. За останалото - :)

Емоционално звучи, наистина свежо и приятно. Като съвременна песньовка (това трябва да е позитив).

А мандолинката наистина обажда супер!

 

Що се отнася до пеенето и "твърдия" акцент - ми на мен така ми звучи някак автентично. И наистина не е copy-paste (ушевидно!), което добавя допълнителна бийтълска доза чар :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

По-добре късно, от колкото още по-късно, та да си кажа, че мандолинката звучи чудесно като за сефте. Вокалите пък ти се получават все по-добре. Парчето звучи доста свежо и въобщееее... !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно..Много красив и нежен глас.Не забелязах кой знае какъв твърд акцент.Много ми хареса.Браво!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Първо - извинявам се за двойния пост, но все пак вижте датата на предния - дори и да го едит-на - няма да има кой да забележи.

Имам молба към BlueZone - можеш ли да качиш песента някъде другаде, че putfile не работи от известно време и не мога да я пусна? А имам един приятел, който също е добър музикант и голям фен на Бийтълс, та исках да му я пусна, защото на мен много ми харесва.

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм го изпуснал това, а от коментарите личи, че е било много интересно!

 

И аз моля да го качиш отново на някой сайт дето работи -

 

.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1:thumbs_up: И аз много искам да чуя, качи го пак, моля! Ако съм бил регистриран тогава- нямаше да я пропусна, ама ...:cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Чак съм изненадана, че този проект си го "запазил"... :)

Аз съм си го стопанисала отдавна, та не се включих във всеобщия "вопъл на народите". (Нямаше как да пропусна кавър на Beatles...)

 

Не съм слушала много кавъри точно на това парче, между другото. Ще ползвам сега, че темата е актуална, да послушам по-внимателно повече неща. Странно ми звучи с тия мандолини - не си го крия. Но пък в артикулацията на свиренето се е отразила онази - емблематична за това парче - перкусийка от оригинала (и не ми липсва). Пеенето е мнооого одухотворено - поздравления (тактично ще пропусна казуса с произношението). Двугласите се конфротнират с навика ми, но също ги намирам удачни за този аранжимент. Та па и мажорния акорд си ударил накрая... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.