Jump to content
Българският форум за музиканти

Death - Spirit Crusher


Guest

Recommended Posts

Здрасти на всички.

Наскоро открих EZDrummer i Drumkit from Hell, та реших да поекспериментирам малко, с надеждата, че ако се получи добре, ще запиша и китара отгоре.

Та, семплирал съм барабаните с ЕЗДръмер от едно миди, откъдето е семплиран и баса.

Баса е правен на FL Studio 6 (ex-Fruity Loops) - FL Slayer и знам, че звучи ужасно :D

Просто нямах никакъв свестен бас семплер...сега вече съм с Virtual Bassist и сигурно ще направя парчето наново, като ми остане време.

За това не е нужно да давате мнение за баса ;)

Интересува ме обаче какво мислите за барабаните.

Давайте мнения - положителни, отрицателни, приемам всякакви (има рима :greenangel:) - какво не ви харесва, какво бихте бутнали и т.н.

 

Ето и линка :

http://media.putfile.com/Death---Spirit-Crusher-sampled

 

 

едит: не бях сигурен дали песента е за кавъри или "семпли" ...модераторите да решат къде да я оставят :cheers2:

Редактирано от _-BlackDragon-_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мене за този стил музика трябва обезателно да смениш целия сет,намери нещо по-кораво и ясно,защото като запишеш китарите ще останеш без дръм.Чуй нещо на Zanev в този форум,доста добри сетове е спретнал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че съм ползвал death или thrash кита на ЕЗДръмера (Drumkit From Hell), не съм сменял нищо.

Сигурно ще сложа някакъв сет с по-"стегнат" звук.

Мерси за мнението. :thumbs_up:

Редактирано от _-BlackDragon-_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след като имаш флстудио защо не използваш неговите барабани???аз си изтеглих диск с реални барабани за него и ги редя там...

 

мнението ми е че тези барабани са много далеч от действителността...

 

флслеара също може да звучи доста по добре като си поиграеш с настройките...но не баш като виртуалния басист който немога да подкарам за съжаление и търся помощ за което....

 

аз използвам флстудио 7

 

виж ми музиката в раздела авторска музика,чуй барабаните като звук,мисля че е горе долу прилично,макар че никой барабанист не би се съгласил,но това се дължи на не достатъчното програмиране и на неумението ми да редя барабани като барабанист...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не ми харесва как звучат вградените барабани на ФЛ-то (говоря за реалните pack-ове), а не съм търсил други ФЛ семпли.

Плюс това ми е прекалено голяма играчка да ги редя и да им слагам динамики и т.н.

А за слеъра няма спор - изкарва свестен звук, стига да си склонен да изгубиш един ден в търсенето мy ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.