Jump to content
Българският форум за музиканти

Плъгин


the_gorer

Recommended Posts

Някой има ли VST плъгина Redunoise? Производител е Voxengo.

Много го хвалят - ново поколение шумоподтискащ плъгин и бла, бла, бла...

Искам да го пробвам, но с eMule не мога да го подкарам да се смъква - много малко сорсове го имат.

Ако някой го има, да го качи някъде та да го смъкнем и да го тестваме.

Мерси предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох за него тва онова. Изглежда ми надежден. Като за $ 100. При първа възможност ще го пробвам. Фен съм на махане на шумове та за тва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При търсене в дата.бг открива точно такъв плъг-ин, обаче е 1.6МБ, та не знам дали е това.... за 100$ - 1.6МБ си е направо подигравка, е не че съм тръгнал да ги давам :rolleyes:

Кажете ако това е въпросния нойс ремувър и дали сте доволни от резултатите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При търсене в дата.бг открива точно такъв плъг-ин, обаче е 1.6МБ, та не знам дали е това.... за 100$ - 1.6МБ си е направо подигравка, е не че съм тръгнал да ги давам :rolleyes:

Кажете ако това е въпросния нойс ремувър и дали сте доволни от резултатите.

що бе, колкото по-малко, толкова по-добре написано е не в повечето случаи де ама то си е алгоритъм кво да е друго :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Файлът в дата.бг най-вероятно е въпросния Redunoise. Трябваше първо там да проверя, ама нейсе. (Междудругото само аз ли съм с отвратително бавна връзка към всички БГ фрий сървъри? Доставчиците ми на интернет май не обичат да плащат за глупости :green: )

Тази сутрин видях, че през нощта Мулето е смъкнало два пиратски пакета - един руски, с пароли на файловете :killyou: :rolleyes: :killyou: :) , който естествено е неизползваем и един нормален зип.

Ще инсталирам плъгина от нормалния зип и ще дам отзиви. Дано да не се окаже, че и той е някакво менте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що пробвах животното и гарантирам, че плъгинът със сигурност не става за работа в реално време. Четох го в рецензията, но реших все пак да опитам. Забравете да го ползвате на живо без едносекундна латенция. Това нещо консумира тонове CPU ресурси.

Аз съм с кофти звукова карта, ползвам ASIO4ALL и може би при мен латенцията е много по-голяма, но дори и някакъв звяр с бързи драйвери пак няма да може да го подкара без закъснение.

 

Забележка: Не съм го пробвал за обработка на вече записан файл.

 

PS:

Междудругото, някой ползва ли шумоподтискащ плъгин за махане на шума при свирене с компютърни амп симулатори за китара? Кажете някакво име, та да пробваме и ние (не говоря за нойз гейт)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Re na Voxengo е страхотен алгоритам ,

 

1Linear Phase

2Atack

3Releaze........всякакви опции.............вазмойно никакви артефакти.....удобен за Оффлине процес.......

 

 

....за онлине процес удобен е деноизера на SpectralDesign или Деноизера на Waves....все пак зависи от какво тоцно ше правиш........

 

...........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, bassmaniac.

Мисля, че някъде имам Waves Restoration пакета. Ще го пробвам.

Иначе този Redunoise сигурно къса синджира за "офлайн" обработка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....Удоволствието е изцяло мое the_gorer

 

....Алексеи /пи4а които прави Redunoise/ разработжа наистина много добри ДСПта.....смятам це ако waves продаваха този плуг цената щеше да е около1000$......

 

 

....рядко ми се налага да ползвам денозер, но за деликатни нешта ползжам Voxengo ......

Waves Restoration сашто е страхотен пак.......разработка на Algoritmix /pi4ovete deto pravat ReNovator za Sequoq/......

 

......btw ако не си , пробваи и други нешта на Voxengo.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.