Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте, представям Ви песента "Feelings", ако ви навежда на някакви мисли и чувства, моля споделете!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отказах да ти отговоря защото като го чух и темата много ме подтисна  :D ама гледам че и никой не ти отговаря, а не е добре тъй. 

Но това също означава че си уцелел това състояние - дали за добро или лошо не зная  :D  подобни ретроспективни мисли гледам да си ги спестявам колкото може, че съмнително "минават" а да си ги блъскам като мантра не ми влияе добре.  :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tehanox, благодаря за коментара! Все си мисля, че всяка песен е история или някаква мисловна провокация или и двете, но задължително трябва да носи и подтекст или смисъл извън чисто музикалната "правилност"...А относно състоянието в моята песен, едва ли има жив човек, който да не го е преживял и все пак всяка история си има уникалните нюанси и там е според мен красотата.Както и да е... " чувства" - дума, която казва много и нищо...като израза "да си останем приятели" - може би най-лицемерната фраза в човешките отношения.Поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, не само че всеки пада в трапа на любовта, а после и почти всеки е и предаден от нея, какво ли не се отприщва - лицемерие, лъжи, псувни...

Може все пак да се трансформира и като творческа енергия, въпреки че и да те разруши може.

За това и съм свръхчувствителен към темата - примерно романтични филми не ме брой да гледам че после ще се свивам в някой ъгъл  

Но пък си е и надежда за света - ако всеки носи поне малко от "Блус-арската душа"   :music:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.