Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте! Не знаех точно къде да пусна темата.Търсих,но не намерих подходяща затова реших да я постна тук.

Спешно ми трябва арфа под наем .От град Пловдив съм и ми трябва за 2 3 часа поне.Някой знае ли дали се предлагат такива услуги в Пловдив? Благодаря предварително!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Пловдив незнам, но имам колежка арфистка, която предполагам може да помогне. Ако София е ОК вариант пиши да и звънкам.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за съжаление става дума за едно събитие което е в Пловдив :( Благодаря ти все пак за отговора :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, все още предлага ли се арфата под наем в София, знаете ли колко е наема на месец, и дали става за  начинаещи?

Мария, ако да  пишете ми , за да знам и да я наема. Мерси много

Мария

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Изпратих ти ЛС. Пиши ако не е получено.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да знам откъде мога да намеря 38-струнна безпедална арфа под наем. Трябва ми да се упражнявам за уроци. Ще се радвам, ако някой (вкл и колегата от предишния пост) отговори. :) 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.