Jump to content
Българският форум за музиканти

Какъв Ви е Chain-a? Моля снимки!


Sieger

Recommended Posts

За поврче инфо за ефектите, както и схема, може да посетите сайта ми и да си свалите най-долу на ТАЗИ страница, PDF файла с диаграма на чейна ми. d85663_8ef2bfa20a764e8baff07cb36afa798c~

Редактирано от pepislang
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Пепи, ти ни разби "лекичко". Доволен ли си от Mobius-а? И за miniwah-то - удобно ли е за манипулация? Определено е по-удобно за pedalboard, но се чудя дали е удобно на крака.

OFFTOPIC: Преди много години си бяхме писали по ICQ и ми беше пращал няколко парчета от предстоящ тогава солоалбум. Какво стана с него?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти. Всичко което имам на борда е резултат на многогодишен опит, проучвания и проби. Нямам излишни ефекти които просто да си седят там а всичко влиза в употреба в определен момент. Повечето ефекти от Мобиуса ги имам или съм имал на различни педалчета но той ми спестява място поне за 4 ефекта който ползвам на всяка цена ( хорус, тремоло, ротари, фейзър) а и го контролирам по миди което също е много удобно. Уато е супер-аз имам още 3 други и едното на Дънлоп е даже по-малко. Свикнах много бързо с по-малкия размер. 

Албума ми го има в Spotify, Amazon и във повечето електронни медии. Излиза като напишеш Peter Glavanov. Mish mash се казва. 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
На ‎28‎.‎02‎.‎2019 at 18:04, svet.k написа:

И от мен нещо скромно :)

038930928-big.jpg?r=0

Що не си ги направил на борд приятелю?  Инак да .. минималистичен сет с най-важното!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ‎03‎.‎02‎.‎2019 at 18:38, pepislang написа:

За поврче инфо за ефектите, както и схема, може да посетите сайта ми и да си свалите най-долу на ТАЗИ страница, PDF файла с диаграма на чейна ми. d85663_8ef2bfa20a764e8baff07cb36afa798c~

Искам да питам тия сини светлинки какви са? Много космически дизайн ... впечатляващ борд!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има лед осветление-понякога гогато свиря на голяма сцена с много участници или някакво събитие на което се качват най-различни хора, го пускам на режим да мига и да си сменя цветовете за да привлича вниманието и да не ми стъпи някой от горе. Също изглежда красиво на тъмна сцена а и виждам по-добре какво да натискам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм им правил А-В тест, но навремето имах един TS9 който продадох преди години. От малките имам 2 за 2 различни борда. Така по спомен определено малкия ми харесва повече. Аз го ползвам за клин буст-гейн почти на нула и волюм до край. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E не е разбира се :) То това му е хубавото... Ако искаш чист чист - Suhr Kokoboost например и още много има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Аз имам чист - MXR CAE Boost/Line Driver

Ама ми стана чудно това наистина ли е чист бууст, щото на големите си има малко кривене. Ама малко не съм пипал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е същата работа.

Колкото има разлика между два големи (различни серии), толкова между малък и голям.

Малкото просто е SMD монтаж на същите компоненти (доколкото OP amp произведен 80-те е същия като SMD аналогът му след 2010 - който на теория трябва да е с по-добри параметри, което на практика в китарния свят не винаги е равнозначно на по-добър звук :) ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.