Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-красивата китара - а сега де?


Fenix

Recommended Posts

  • Отговори 1.2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)

B.C.Rich Warlock с Widow глава или ASM one та ако ще и да са тия от по 300-400 лв.

Редактирано от Satanachrist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

За някои от потребителите тук може да не е нещо специално, но точно в "простотата" й се крие красивото (поне за мен): 

 

ICS13007717-front-large.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво да кажа... само при мисълта за повечето от тези китари настръхвам!

Моето предложение е 1957 Les Paul Jr. Single Cut VOS. Умирам да държа една от тези :godbless: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На вски собствените му китари са най-убави

 

ей ги и моите убавици

 

1 Дийн Зет 79 http://acei.snimka.bg/other/dean-z-79.672879

2 Дийн Дисивър http://acei.snimka.bg/details/dean-deceiver.550396

3 Kреймър Барета http://acei.snimka.bg/other/kramer-baretta.746169.30197313

 

тая последната ми и е особена рана на сърцето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Acei,аз съм си го направил така гибито,модел студио 97,оригинално беше винено червено,само аз си знам с колко зор съм свалял оригиналния напукан лак с шкурки различни размери,после обработка с ленено масло и други простотии,окончателен финиш- шеллак,е тук е доста трудно,затова казвам "моето гардже",аз съм си я обработил сам с подръчни средства едва ли не и смятам че е уникална един вид,а и звукна по "ярко" ,ако може да определяме звук с думи..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда страхотно,адмирации за труда,който си вложил.Отначало ми заприлича,че все едно дорвото въобще не е обработвано ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hillbilly па твоето гардже така изглежда много убаво. не знам как е било с боя, но така с тая шарка на дървото е много готино

 

а па моята убавица креймъра, това са снимки от получаването му, сега е със сменени ключове, фиксирано тремоло с тремол-ноу и на бридж позиция е поставен дежурното бойно прасе. На нек позицията оставих оригиналния адаптер куодрейл, който като ми се досвири на чиста китарка разни джазирания много добре ми звучи. Креймъра щеше да ходи на лютиер за разни манипулации от професионалист, ама таратайката взе, че се строши и лапна средствата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

На скоро почнах да се кефя на сигничъра на Alexi Laiho alexi-laiho-guitar-black-31000.jpg

 

Мина бай алекси на левия тротоар и почна да си прави розАви китари :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

04cd9__framus_devintownsend.jpg

 

В интерес на истината забелязах, че Фрамус полират абаноса на фингърбордовете си и става направо като огледало. Изглежда много приятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.