Jump to content
Българският форум за музиканти

Малко помощ за избор...


TheNextDimension

Recommended Posts

Ще имам ограничени фиананси и ми трябва съвет, коя от двете играчки. Нещото, което ме вълнува най-вече е: Кое е с по-добри амп/каб симулации и драйв, тъй като ми трябва за репетиции - смятайте китарата, ефектът и директно в пулта.

Просто тук няма къде да ги чуя и да си направя сравнението.

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно този Бехрингер не съм пробвал, но преди време имах достъп до рак-моделът, а там блендите превключваха със закъснение, за разлика от лайн сикса (който тогава беше ХТ Про Ляйв).

Не съм сигурен, че е уместно сравнението, но щом при скъпите модели на Бехрингер го има това, допускам, че съществува и при евтините, както и допускам, че при лайн сикса отново го няма.

 

Имам предвид, че ако пуснеш дълъг тон на китарата, който звучи докато сменяш ефекта, при Бехрингер има тишина между двете бленди, която изобщо не беше малка, а при лайн сикса такава (почти) няма.

 

Някой, който е пипал точно тези машини да сподели дали е така и при тях?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малка корекция: с V-amp 3 НЕ получаваш футсуич (нито fancy-чантичката, която вървеше със V-amp 2, бях питал съпорта им преди време).

Получаваш процесора, захранване, usb-интерфейс и една DAW (на сайта им е описано повече - http://www.behringer.com/EN/Products/V-AMP3.aspx).

Интерфейса е този - http://www.behringer.com/EN/Products/UCA222.aspx

Относно закъснението - да, преди го имаше и беше досадно, нямам инфо дали и при V-amp 3 го има все още, но и така да е - този проблем се решаваше изключително лесно: просто,за да няма закъснение при смяната на пресетите,трябваше кабинета да е един и същ в двата пресета.

Black Bird е прав, че получаваш повече за тези пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за помощта. Май наистина ще се насоча към вамп-а. При мен сменяне на пресети в риъл тайм комай, комай няма. Просто ми трябва да е с по-читави каб симулации заради директното плъгване в пулта :hysterical:

Като го взема ще споделя мнение. Благодаря още веднъж :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.